Úplne nové Audi A4 Avant

2015-07-09

 

Náskok vďaka technike.

 

Výkon.

Nové Audi A4 prináša nový zážitok z jazdy.

Pohodlne sa usaďte. Vďaka odľahčenému podvozku je nové Audi A4 agilnejšie a dynamickejšie. Najlepšia aerodynamika v triede a výkonné motory nanovo definujú silu a športovú jazdu so zníženou spotrebou a emisiami. 

Atraktivita.

Nové Audi A4 prichádza s novým dizajnom.

Zamilujte sa. Každý detail nového Audi A4 reprezentuje jeho športový charakter a eleganciu. Exteriéru dominujú ostré línie doplnené efektnými 3D elementmi, ktoré odrážajú atraktívnu hru svetiel a tieňov. Príťažlivý exteriér dopĺňa prepracovaný interiér s najdlhším priestorom v segmente. 

Technológie.

Nové Audi A4 je plné najnovších technológií.

Spoznajte budúcnosť. Najnovšie technológie a asistenčné systémy doposiaľ dostupné len v najvyššej triede sa postarajú o dokonalý komfort a bezpečnosť celej posádky. Na želanie dodávaná revolučná plne digitálna palubná doska Audi Virtual Cockpit, špičkový systém infotainmentu MMI, Bang & Olufsen sound system či svetlá Audi Matrix LED vás už len utvrdia v tom, že budúcnosť máte na dosah.

Individualita.

Nové Audi A4 dáva priestor vašej osobnosti.

Odlíšte sa. Vyberte si jednu z nových výrazných farieb a kombinujte kvalitné materiály. Na želanie dodávané interiérové osvetlenie, výberové drevá a kože, elegantné a športové pakety spravia z vášho nového Audi jedinečný originál odrážajúci vašu osobnosť.

Kombinovaná spotreba paliva: 6,1 - 3,8 l/100 km
Kombinované emisie CO2: 139 - 98 g/km