Audi Twin Cup 2018 - Majstrovstvá sveta

14.08.2018

Trofej v kategórii Technika putuje opäť na Slovensko.

Saalfelden/Ingolstadt, 30 júl, 2018 - Odborné technické znalosti v kombinácii s najvyššou orientáciou na zákazníka: Servisní technici a poradcovia Audi preukázali svoje zručnosti na celosvetovej súťaži Audi Twin Cup. Tím zo Slovenska si v kategórii Technika  odnáša cenné víťazstvo zo svetového finále 26. - 27. júla.

Takmer 2500 tímov dealerov Audi sa v 34 krajinách zúčastnilo na národných kolách súťaže Audi Twin Cup. 67 z nich sa kvalifikovalo na svetové finále v rakúskom Saalfeldene. Počas dvojdňového eventu účastníci preukázali poradenské schopnosti (v kategórii Servis) a odborné znalosti (v kategórii Technika) v typických zákazníckych situáciách od kontroly v priamom príjme až po diagnostiku skrytých chýb a vykonanie opráv podľa špecifikácií výrobcu.

Zameranie na zákazníka malo, v tohtoročných teoretických a praktických úlohách týkajúcich sa Audi SQ7, osobitnú prioritu. Tímy preukázali v konkrétnych výzvach, ako využívajú nové, flexibilné Základné procesy v servise pre individuálnu podporu zákazníka. Technická kontrola a následné riešenie problémov funkcií, ako 360° kamera, tiež otestovali ich technické zručnosti a precíznosť.

Rok 2018 napísal už 14. ročník Audi Twin Cup. Je to práve Slovensko a servisní technici v zložení Jozef Bednár, Peter Kulifaj a Filip Javorka z bratislavského Porsche Inter Auto, ktorí opäť po roku 2016 získali titul majstra sveta v kategórii Technika. Tým potvrdili absolútnu svetovú špičku v tejto oblasti.

"So zvyšujúcou sa digitalizáciou sú očakávania našich zákazníkov čoraz náročnejšie. Na týchto majstrovstvách sveta sme opäť ukázali, že my v Audi Servise sme dobre pripravení na každodenné výzvy a na budúcnosť," hovorí Rudolf Prešinský, Audi After Sales Manager / Porsche Inter Auto Bratislava, Zlaté piesky.

GRATULUJEME!!!