Necháva vás stáť v strede
Aj pri sedení

Interiér nového Audi Q5 je orientovaný na vodiča a vďaka zväčšenému rázvoru poskytuje veľa priestoru pre individualitu. Od kvalitných materiálov, ako voliteľná koža Feinnappa, cez výrazné farby až po osvetlenie sa mnohé detaily dajú ľubovoľne zvoliť. Elegantné ambiente si môžete doplniť akusticky tlmiacim zasklením kabíny alebo športovými sedadlami vpredu s masážnou funkciou. To dokazuje, že vodič je v novom Audi Q5 vždy na prvom mieste.

 

 

Priestor a komfort - interiér Audi Q5

V kabíne je veľa miesta pre päť osôb, v dôležitých rozmeroch nové Audi Q5 prekonáva svojho predchodcu a konkurentov. Horizontálne orientované línie prístrojového panelu podporujú pocit veľkého priestoru a komfortu, po celej šírke prístrojového panelu prebieha trojrozmerne tvarovaná dekoračná lišta. Nová koncepcia línií vybavenia poskytuje zákazníkom široký výber farieb a materiálov.

 

Zadné sedadlo

Operadlo zadného sedadla nového Audi Q5 je rozdelené na tri segmenty. Zadné sedadlo plus, dodávané na želanie, sa dá pozdĺžne posúvať a umožňuje nastavovať aj sklon operadla.

Batožinový priestor

Batožinový priestor má základný objem 550 až 610 litrov, čo je o 10 litrov viac ako pri predchodcovi. Sklopením zadného operadla sa objem batožinového priestoru zväčší na 1.550 litrov.

Náladové osvetlenie

V tme príplatkové náladové osvetlenie vytvára atraktívne akcenty v kabíne v 30 nastaviteľných farbách. Osvetlené sú dokonca aj dekoračné lišty na palubnej doske.

Zavrieť