Audi Logo

Inovatívne rodinné SUV

Inovatívna technológia plug-in hybrid, premyslená priestorová koncepcia a športový dizajn - Audi Q7 TFSI e je rodinné SUV s elektrizujúcim účinkom.

Audi Q7 TFSI e

Všestranný talent

Audi Q7 TFSI e sa v súčasnosti nedá konfigurovať a ani objednať. Pre viac informácií kontaktujte Vášho Audi partnera.

 

Audi Q7 TFSI e3 v číslach

Elektrický dojazd cca

40

km*

Zrýchlenie (0–100 km/h)

5,8

s**

Systémový výkon

280

kW (381 k)**

*Čisto elektrický dojazd kombinovaný1 podľa WLTP. **Spotreba paliva (kombinovaná1) v l/100 km: 2,0-2,2; spotreba elektrickej energie (kombinovaná1) v kWh/100 km: 23-23,9; emisie CO₂ (kombinované1) v g/km: 45-51.

Luxus, nemusieť si vybrať

Audi Audi Q7 TFSI e spája to najlepšie z dvoch svetov: S čisto elektrickým pohonom jazdí ticho a lokálne s nulovými emisiami. V kombinácii so spaľovacím motorom TFSI sa nemusíte vzdať dynamiky typickej pre značku Audi. Vďaka rekuperácii počas jazdy získava vozidlo elektrickú energiu späť.

 

Jednoduché nabíjanie

Pre Audi Q7 TFSI e sú k dispozícii rôzne možností nabíjania doma aj na cestách.

Veľkolepý: dizajn exteriéru

Ostré hrany a atleticky napnuté plochy Audi Q7 TFSI e prezentujú súčasný dizajnový jazyk Audi.

Športový charakter

Interiér Audi Q7 TFSI e sa dodáva so športovým balíkom interiér S line/S line. Jeho súčasťou sú športové sedadlá s reliéfom S line, čierny strop a hliníkové aplikácie.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q7.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music10. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q7.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti Holoride12. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi5 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron.