Audi Logo
 

Výkonné a variabilné

Čisté potešenie z jazdy, dynamický vzhľad a veľkorysý priestor - to je Audi SQ7.

Audi SQ7 interiér

Audi SQ7 sa v súčasnosti nedá konfigurovať a ani objednať. Pre viac informácií kontaktujte Vášho Audi partnera.

 

Audi SQ7 v číslach

Výkon

373

kW (507 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,1

s

Max. krútiaci moment

770

Nm

Výkonný pohon

Benzínový motor TFSI poskytuje výkon 373 kW (507 k), z 0 na 100 km/h akceleruje za 4,1 sekundy a štandardne sa dodáva s riadením všetkých kolies. To umožňuje ľahšie manévrovanie a športovejšie jazdné vlastnosti.

Funkčný a vhodný na každodenné použitie

Ak potrebujete maximálny objem batožinového priestoru, môžete sklopiť operadlá sedadiel druhého a tretieho radu. Pre naloženie a vyloženie nákladu vám ponúkame praktické príslušenstvo. Ak pri nakladaní batožiny nemáte ani jednu ruku voľnú, môžete batožinový priestor otvoriť veľmi ľahko pomocou voliteľného senzorického otvárania zadných batožinových dverí, a to jednoduchým pohybom nohy pod zadným nárazníkom.

Zažite digitalizáciu

Inovatívna koncepcia ovládania a široká ponuka služieb Audi connect4 vám umožňuje využívať každodennú digitalizáciu aj v Audi SQ7. Najnovšia generácia špičkového infotainment systému MMI navigácia plus s dotykovou plochou MMI touch response je súčasťou sériovej výbavy. Ovládate ju pomocou dvoch veľkých farebných displejov v stredovej konzole. Vďaka dotykovej funkcii získate pri dotyku citeľnú a akustickú spätnú väzbu.

Športový do najmenších detailov

Športový charakter vozidla zvýrazňujú mnohé S špecifické prvky.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music4

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music4. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q72.

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi SQ7 inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive7. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

 

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti Holoride6. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi9 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron8.

 

Audi Q7

Kombinovaná spotreba1: 8,5–7,8 l/100 km Emisie CO₂1: 223–204 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.