Audi Logo
 
 
Audi Q8 TFSI e

Progresívne vpred

Audi Q8 TFSI e je vďaka výkonnému plug-in hybridnému pohonu a fascinujúcemu dizajnovému jazyku najprogresívnejším SUV kupé spoločnosti Audi.

 

Audi Q8 TFSI e v číslach2

Max. systémový krútiaci moment

700

Nm

Zrýchlenie (0–100 km/h)

5,4

s

Systémový výkon

340

kW (462 k)

*Kombinovaná spotreba paliva1,2: 2,6-2,8 l/100 km; kombinovaná spotreba prúdu1,2: 21,922,9 kWh/100 km; kombinované emisie1,2 CO₂: 59-63 g/km. Hodnoty spotreby paliva, energií a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.

Luxus, nemusieť si vybrať

Audi Audi Q8 TFSI e spája to najlepšie z dvoch svetov: S čisto elektrickým pohonom jazdí ticho a lokálne s nulovými emisiami. V kombinácii so spaľovacím motorom TFSI sa nemusíte vzdať dynamiky typickej pre značku Audi. Vďaka rekuperácii počas jazdy získava vozidlo elektrickú energiu späť.

Jednoduché nabíjanie

Pre Audi Q8 TFSI e sú k dispozícii rôzne možností nabíjania doma aj na cestách.

SUV môže byť také športové

Audi Q8 60 TFSI e disponuje mnohými športovými prvkami, napríklad športovým balíkom výbavy S line. Progresívny charakter mu dodáva ďalšia sériová výbava, ako sú HD Matrix LED svetlomety, zadné LED svetlá alebo červené brzdové strmene. Audi Q8 55 TFSI e je štandardne vybavený 19-palcovými diskami z ľahkej zliatiny v 5-ramennom dizajne Aero, ktoré dotvárajú jeho atraktívny vzhľad. Obidva modely môžete individualizovať prostredníctvom širokej ponuky doplnkovej výbavy.

Príťažlivo expresívne

Audi Q8 60 TFSI e2 víta svojich cestujúcich športovo ladeným vnútorným priestorom v sériovej výbave.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music(13). Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q8.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti Holoride14. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron.