Audi Logo

Inšpirácia pre budúcnosť

Fúzia výkonu, funkčnosti a elegancie pre fascinujúce outdoorové dobrodružstvá: čisto elektrický Audi activesphere concept

Vidieť svet novými očami

Audi activesphere concept1 posunie váš aktívny životný štýl do novej dimenzie - vďaka nanovo definovanému systému quattro Performance, jedinečným zážitkom, transformovateľnej karosérii s terénnymi schopnosťami a 360° panoramatickej streche. Nové koncepčné vozidlo od Audi spája funkčnosť s vysokou úrovňou elegancie a komfortom pre prvotriedne outdoorové aktivity - doplnené o virtuálnu realitu2 a komplexný digitálny ekosystém.

 

Audi activesphere concept1

Audi activesphere concept1 spája funkčnosť s eleganciou a komfortom pre sofistikovaný, aktívny životný štýl - doplnený o virtuálnu realitu2 a komplexný digitálny ekosystém.

Audi urbansphere concept1

Koncepčné vozidlo bolo navrhnuté od základov nanovo a kombinuje luxusný, priestranný interiér s digitálnymi funkciami.

Audi grandsphere concept1

Takto si Audi predstavuje limuzínu budúcnosti: elektrickú, automatizovanú a s priestorom na jedinečné zážitky.

Audi skysphere concept1

Prvý Sphere concept kladie dôraz na syntézu technológie a dizajnu a ponúka dva rôzne typy zážitkov z jazdy.

Krásne vozidlá kombi sa nazývajú Avant

Avant budúcnosti

Predobraz blízkej budúcnosti: konceptom Audi A6 Avant e-tron¹ predstavuje spoločnosť Audi ďalšieho predstaviteľa budúceho modelového radu Audi A6 - s plne elektrickým pohonom a dynamickým dizajnom.

Zobrazené vozidlo je koncept, ktoré nie je dostupné ako sériové vozidlo.

Inovatívny základ

Základom konceptu Audi A6 Avant e-tron¹ je nová technologická platforma PPE (Premium Platform Electric) pre elektrické vozidlá s batériami. Pre batérie umožňuje využitie celej podlahy vozidla. Ploché usporiadanie tak vytvára kreatívny priestor na to, aby sa prísľub dynamiky a každodennej všestrannosti pretavil do dizajnu. Zvonku to zdôrazňuje čierna aplikácia, ktorá spája podbehy kolies.

Pokrok na štvrtú

Ak chcete dosiahnuť pokrok, musíte posúvať hranice, zmeniť kúsok sveta - a inšpirovať pritom ľudí. Aby sme to dosiahli, definujeme pokrok v spoločnosti Audi v štyroch oblastiach: udržateľnosť, dizajn, digitalizácia a výkon.

Niesť zodpovednosť

Udržateľnejšie konať a komplexne nanovo premýšľať. Od dodávateľského reťazca po inkluzívnu firemnú kultúru. Pri udržateľnosti sa počíta každý príspevok.

Tvoriť budúcnosť

Dizajn pre nás znamená oveľa viac ako len navrhovanie vozidiel. Chceme otvárať priestor pre nové, fascinujúce zážitky a zjednodušiť pritom každodenný život ľudí.

 

Digitalizácia mobility

Digitalizácia je kľúčom k mobilite budúcnosti. Mnohé bude možné dosiahnuť prostredníctvom digitálnych kanálov - otvorí to fascinujúce cesty do budúcnosti.

Posúvať hranice

To, čo sa dlho javilo ako nemožné, sa zrazu môže stať skutočnosťou - keď ľudia spochybnia hranice a odvážia sa vyskúšať niečo nové.

 

Audi Q4 e-tron

Elektromobilita vhodná pre bežný život – v Q4 e-tron máte dostatok úložného priestoru, ktorý je premyslený do posledného detailu.

Audi Q8 e-tron

Audi Q8 e-tron – s novým vzhľadom a progresívnou technológiou. Elektrické. A plné úžasných detailov.

1) Obrázok prezentuje štúdiu, ktorá sa nedodáva ako sériové vozidlo.

2) Obrázok prezentuje štúdiu, ktorá sa nedodáva ako sériové vozidlo. Okuliare s rozšírenou realitou sa tiež nedajú kúpiť. Zobrazené funkcie automatizovanej jazdy sú technológie, ktoré sa v súčasnosti vyvíjajú, nie sú k dispozícii pre sériové vozidlá a fungujú len v rámci obmedzení definovaných systémom. Všetky možné použitia uvedených technických systémov a funkcií predstavujú len možný koncept a závisia od právnych predpisov v príslušnej krajine.

3) Obrázok prezentuje štúdiu, ktorá sa nedodáva ako sériové vozidlo. Zobrazené funkcie automatizovanej jazdy sú technológie, ktoré sa v súčasnosti vyvíjajú, nie sú k dispozícii pre sériové vozidlá a fungujú len v rámci obmedzení definovaných systémom. Všetky možné použitia uvedených technických systémov a funkcií predstavujú len možný koncept a závisia od právnych predpisov v príslušnej krajine.