Audi Logo

Originálne diely Audi

Pri výrobe vozidla Audi sa používajú iba diely, ktoré kvalitou zodpovedajú štandardu značky. Všetky diely prechádzajú podobným procesom vývoja, akým prechádzajú aj vozidlá. Preto sú originálne diely schválené výrobcom tou najlepšou voľbou pre vás a vaše vozidlo.

Čo robí z môjho Audi Originál?

Jazda autom je dnes prirodzenou súčasťou nášho života. Pre zachovanie bezpečnosti a spoľahlivosti vozidla je nevyhnutná pravidelná údržba. Aby hodnota vášho vozidla zostala zachovaná, je v tomto prípade najlepším riešením rozhodnúť sa pre originál.

Výhody Originálnych dielov Audi:

  • majú špičkovú kvalitu
  • sú maximálne spoľahlivé
  • 100 % funkčné a bezpečné
  • majú dlhú životnosť
  • sú identické s pôvodnými dielmi v novom vozidle
  • perfektne sedia a tým skracujú dobu montáže
  • sú pravidelne inovované
  • prechádzajú náročnými testami podľa noriem Audi

Originálne diely Audi vyrobené priamo výrobcom vozidla alebo certifikovaným výrobcom. Originálne diely sú navrhnuté priamo pre daný typ vozidla, v potrebnej rozmerovej presnosti a dodržaním správneho technologického postupu. Navyše sú starostlivo a dlhodobo testované. Na originálne diely poskytujeme záruku 24 mesiacov odo dňa predaja alebo montáže v autorizovanom servise Audi a vďaka ich deklarovanej kvalite a dlhšiemu intervalu výmeny z dlhodobého hľadiska šetríte finančné prostriedky.

Ak chcete, aby si vaše Audi zachovalo všetky pôvodné vlastnosti, vždy si vyberte Originálne diely Audi. Pri ich výrobe sú dodržiavané prísne štandardy, takže každý Originálny diel Audi garantuje kvalitu spracovania, dlhú životnosť a výkon, ktorý si váš automobil vyžaduje.

Dôverujte originálu!

Originálna autobatéria Audi

Jedna z najdôležitejších elektrických súčiastok vozidla. Originálna autobatéria Audi vďaka svojej konštrukcii, použitým materiálom a najmodernejším technológiám prináša výhody vysokej spoľahlivosti, dlhej životnosti, nekompromisnej bezpečnosti a absolútnej bezúdržbovosti.

 

Antialergénny filter klimatizácie

Antialergénny filter poskytuje zvýšenú ochranu proti alergénom, baktériám, plesniam a drobným časticiam v ovzduší. Absorbuje alergény a zabraňuje preniknutiu baktérií a plesní do interiéru vozidla. To zabezpečí nielen čistejší vzduch, menšiu únavu a viac pozornosti vodiča, ale aj zdravšie prostredie pre spolucestujúcich vo vozidle.

 

Brzdové platničky a kotúče

Cesta je plná výziev pre vaše brzdy. Brzdové kotúče sú popri brzdových platničkách najviac namáhanými dielmi brzdového systému, ktoré sa opotrebúvajú. Najlepší výkon zo svojho brzdového systému získate vďaka presnosti lícovania Originálnych dielov Audi. Potrebujete vymeniť brzdy? Potom dôverujte originálnej kvalite Audi a profesionálnej montáži našimi vyškolenými špecialistami Audi.

 

Aero stierače Audi

Originálne Aero stierače Audi sú nastavené s milimetrovou presnosťou pre daný typ modelu a zaisťujú tak vynikajúci výsledok stierania a tým aj dokonalý výhľad.