Audi Logo

Audi Gebrauchtwagen :plus

Vynikajúce jazdené vozidlá. Audi Gebrauchtwagen :plus sú atraktívne jazdené, ročné a firemné vozidlá. Spoľahlivo overené, preto vo výbornom stave. Existuje aj mnoho ďalších služieb, ktoré vám váš partner Audi Gebrauchtwagen :plus ponúka. Môžete sa spoľahnúť na to, že kupujete vozidlo, ktoré spĺňa vysoké štandardy a budete s ním ešte dlho spokojný.

 
 

Garancie

Váš partner Audi Gebrauchtwagen :plus vám poskytuje dvanásťmesačnú záruku* na každé jazdené vozidlo Audi :plus. K mnohým predvádzacím a továrenským vozidlám Audi a vozidlám z požičovní Audi získate trojročnú predĺženú záruku Audi* zdarma. S Audi Gebrauchtwagen :plus garanciou rozšírite ochranu svojho jazdeného vozidla, ktorá sa ponúka len u zúčastnených predajcov a pre vybrané vozidlá. Informácie vám rád poskytne váš partner Audi Gebrauchtwagen :plus.

* podľa záručných podmienok

  Garancia výmeny vozidla

  Nie ste si istí výberom vášho Audi? Ponúkame vám možnosť výmeny za iné vozidlo v rovnakej, alebo vyššej hodnote 7 kalendárnych dní od odovzdania, pri maximálnom nájazde 1.000 km. Náklady na odhlásenie a prihlásenie príslušného vozidla znáša kupujúci. Vymieňané vrátené vozidlo musí zodpovedať stavu v akom bolo kupujúcemu dodané. Zohľadnené bude jeho prirodzené opotrebenie v závislosti od počtu najazdených kilometrov od dňa prevzatia kupujúcim. Za každý odjazdený kilometer je kupujúci povinný zaplatiť 0,70 €/km, minimálne však 99 €.

   Financovanie alebo lízing

   Audi Financial Services je značkové financovanie pripravené špeciálne pre automobily značky Audi. Naše vozidlá poznáme najlepšie, a preto vám pri ich financovaní dokážeme pripraviť tie najlepšie podmienky. Financovanie vozidiel značky Audi je možné prostredníctvom úveru alebo lízingu.

    Poistenie vozidla

    Vyrazte s vaším Audi na cesty bezpečne a bez starostí. Váš Audi Gebrauchtwagen :plus partner pre vás pripraví ponuku poistenia.

     Výkup vozidiel

     Ak ste sa rozhodli pre kúpu jazdeného vozidla Audi, ponúkame vám možnosť výkupu vášho vozidla. Audi Gebrauchtwagen :plus partner skontroluje a posúdi stav vášho vozidla a vypracuje vám ponuku na výkup.

      Náhradné vozidlo

      Musíte ísť s vaším Audi do servisu a potrebujete zostať naďalej mobilný? Váš Audi servisný partner vám poskytne výhodné možnosti zapožičania náhradného vozidla.

       Skúšobná jazda

       Vybrali ste si z ponuky jazdených Audi, no potrebujete sa presvedčiť o bezchybnom stave a vynikajúcich jazdných vlastnostiach? Váš Audi Gebrauchtwagen :plus partner vám poskytne jazdené Audi na testovaciu jazdu.