Audi Logo
 
 
Audi RS 6 Avant

Odmena za úspech: protivietor

Na obchodné rokovania alebo rodinné výlety - Audi RS 6 Avant. Výkon je postoj.

 

Audi RS 6 Avant v číslach

Výkon

441

kW (600 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

3,6

s

Max. krútiaci moment

800

Nm

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi RS 6 Avant v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Všestranný športovec

Vysoko výkonný športový automobil sľubuje nekompromisný dizajn v spojení s vysokou mierou všestrannosti. Sériový športový podvozok s adaptívny vzduchovým pruženie RS je vytvorený pre komfort na dlhé vzdialenosti, ale aj na maximálny výkon.

Silná charizma: dizajn exteriéru

Audi RS 6 Avant sa môže pochváliť mnohými prvkami špecifickými pre modely RS. Zadné partie prezentujú túžbu po dynamike nárazníkmi RS, integrovaným nadstavcom difúzora RS a dynamickým strešným spojlerom. Rozšírená karoséria s výraznými podbehmi kolies vpredu a vzadu, jednodielna maska chladiča bez rámu, nárazníky RS a veľké bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu okamžite priťahujú každý pohľad k impozantnému dizajnu RS.

Moderný charakter: dizajn interiéru

V športových sedadlách RS s vysokokvalitnou kosoštvorcovou alebo voštinou štruktúrou si užijete pevné vedenie tela, zatiaľ čo na subtílnom, trojrozmernom prístrojovom paneli používate technológie orientované na vodiča. Čierny dizajn panela, dekoračné aplikácie v hliníkovom antracitovom Race prevedení, ale aj dva dizajnové RS pakety v červenom a sivom odtieni dotvárajú pôsobivý dizajn pre ešte väčšiu dávku športového charakteru.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music3

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music3. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Limuzína2.

Miesto pre voľný priestor

1 680 litrov objemu batožinového priestoru pri sklopených operadlách zadných sedadiel ponúka priestor pre všetko výnimočné, dokonca aj počas bežného dňa. Batožinový priestor odomknete jednoduchým pohybom nohy, naložte batožinu a užite si slobodu pri všetkom, čo ešte máte pred sebou.

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi RS 6 Avant inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy – s výbavou Audi exclusive. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride5. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi8 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron7.

 

Audi RS 7 Sportback

Kombinovaná spotreba1: 12,1-13 l/100 km Emisie CO₂1: 276-294 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.