Compliance

Dodržiavanie právnych predpisov, vnútorných zásad spoločnosti, etických princípov a vlastných hodnôt na ochranu spoločnosti a jej značiek je v súlade so skupinou Volkswagen

Spoločnosť môže byť udržateľne úspešná iba vtedy, ak koná bezúhonne, dodržiava zákonné ustanovenia na celom svete a dodržiava svoje dobrovoľné osobné záväzky a etické princípy. Dodržiavanie pravidiel musí byť samozrejmosťou pre všetkých zamestnancov v skupine.

Kódex správania pre celú skupinu je základom pre všetky rozhodnutia prijaté v spoločnosti a poskytuje usmernenie pre etické správanie. Ďalšie publikácie koncernu Volkswagen poskytujú ďalšie podrobné informácie a rady.

The Volkswagen Group Code of Conduct

Zásady správania (Code of Conduct) je spoločný súbor usmernení pre všetkých zamestnancov koncernu Volkswagen a Holdingu Porsche Salzburg a ich dcérskych spoločnosti na celom svete. Pomáha pri dodržiavaní existujúcich pravidiel v spoločnosti a ponúkať zamestnancom orientáciu, pomoc a poradenstvo pri ich každodenných úlohách a rozhodnutiach. Dôraz je kladený na zodpovednosť každého jednotlivého zamestnanca za dodržiavanie pravidiel etického správania.

Stiahnite si
Zásady správania

Code of Conduct for Business Partners

Zásady správania obchodných partnerov sumarizuje očakávania kladené na obchodných partnerov koncernu Volkswagen a Holdingu Porsche Salzburg a ich dcérskych spoločnosti na celom svete.

Stiahnite si
Zásady správania obchodných partnerov

 

Compliance & Risk Management VOLKSWAGEN AG

Integrita

Integrita sa týka každého

Čo pre nás vlastne znamená integrita?

INTEGRITA znamená, robiť správnu vec z vlastného a osobného presvedčenia - v rámci zodpovednosti za náš podnik, našich obchodných partnerov a ako člen spoločnosti. K tomu patria tiež vytrvalosť, dodržiavanie správnych zásad a princípov a to v každej situácií. Dokonca aj vtedy, keď sme pod tlakom alebo v pokušení robiť niečo, čo nie je správne.

INTEGRITA jednotlivca nás posilňuje pri vnímaní kritických situácií a problémových momentov, kedy pri vlastnom konaní a myslení cítime neistotu a niektoré prípady v nás vyvolávajú pochybnosti.

INTEGRITA je téma pre všetkých. Pre všetky úrovne spoločnosti. Pre predstavenstvo, pre vedúcich pracovníkov a pre každého zamestnanca ale aj zákazníkov na celom svete. Každý z nás nesie zodpovednosť, aby sa pozrel a neodvrátil zrak, ak nie je konanie, pokyn alebo činnosť správna a následne sa k tomu aj vyjadril. Je neoddeliteľnou súčasťou našej kultúry, dôležité je, aby sme sa s ňou viacej zžili, a vyžaduje si odvahu každého jednotlivca. Úspešnosť a prežitie spoločnosti však tiež nepriamo závisí od toho, či jej zamestnanci nasledujú svoje vlastné presvedčenie o "správnom" a "nesprávnom" a podľa toho konajú. 

INTEGRITA pomáha zabezpečiť budúcnosť spoločnosti a vedie k tomu, že hodnoty spoločnosti skutočne žijú.

Čo pre nás vlastne znamená Compliance?

COMPLIANCE
Pod Compliance rozumieme dodržanie všetkých zákonných a interných pravidiel. Compliance tvorí právne  rámce, v ktorých sa môžeme pohybovať a mala by nás chrániť pred pokutami. Compliance smeruje k tomu, aby sa už na začiatku zabránilo priestupkom.

INTEGRITA a COMPLIANCE 
Sú základné súčasti našej podnikovej kultúry. Compliance, kultúra, integrita - sa stávajú základom implementácie našej stratégie a teda základom nášho firemného úspechu.

Ďalšie informácie nájdete na:
https://www.porsche-holding.com/en/company/compliance-integrity/principles
https://www.porsche-holding-karriere.com/enabout-us/compliance-integrity

Zavrieť
Limitovaná ponuka skladových vozidiel
Využite atraktívny cenový bonus na vybrané skladové vozidlá Audi A4 Avant, A5 Sportback, Q3 a Q3 Sportback
Nové Audi každý rok
Máme pre vás unikátny ročný operatívny lízing s nájazdom 10 000, 15 000 alebo 20 000 km
A Story of Progress
Tomáš Brngál
Nové Audi Q8 e-tron
Zvýšený dojazd, lepšia efektivita a nový dizajn plný nádherných detailov
Nové Audi ihneď k odberu.
Odvezte sa domov na atraktívnych modeloch triedy Q bez čakania.
Inšpirácia pre budúcnosť
Audi activesphere concept
Všetko zo sveta Audi
Audi magazín jeseň - zima 2022
Najdôležitejšie úspechy sú tie budúce
Petra Vlhová a Audi Q4 e-tron
Budúcnosť tvoria nápady
Nové čisto elektrické Audi e-tron GT quattro.
6-ročný Audi Servis Plus
Nedovoľte, aby vaše auto
skončilo v nesprávnych rukách
Audi Gebrauchtwagen :plus
Jazdené Audi bez kompromisov
Zľavové kupóny Audi 2023
Špeciálne zľavy najmä pre majiteľov vozidiel vo veku 4+