myAudi App

Aplikácia myAudi prepojí Vaše Audi s Vaším každodenným životom, pričom do neho prostredníctvom inovatívnych funkcií a služieb Audi connect vnesie omnoho viac komfortu. Získate informácie o svojom vozidle v reálnom čase, čo znamená, že budete mať stály prehlaď o množstve paliva v nádrži, aktuálnom odjazde, servisných prehliadkach, výstrahách atď. Prostredníctvom aplikácie si môžete vopred pohodlne naplánovať svoje cesty a výsledné trasy a ciele poslať priamo do palubného systému vo vozidle. Na diaľku môžete ovládať dokonca aj nezávislé kúrenie alebo odomykanie a zamykanie dverí. V závislosti od konkrétneho modelu a výbavy Vášho Audi sa dostupnosť služieb môže líšiť.

 

Prehľad všetkých funkcií

Audi connect ovládanie na diaľku

 • Prostredníctvom svojho smartfónu si udržiavajte prehlaď o všetkých dôležitých informáciách o Vašom vozidle, medzi ktoré patrí zostávajúce množstve paliva v nádrži, aktuálny dojazd alebo hladina oleja.

 • Okrem toho môžete napr. ešte pred nastúpením nastaviť palubnú klimatizáciu, aby ste nasadali do vozidla, v ktorom je príjemná klíma.

 • Alebo môžete svoje vozidlo na diaľku odomknúť alebo zamknúť.

 

Audi connect Kľúč

 • Vďaka kľúču Audi connect môžete svojej rodine, priateľom alebo kolegom umožniť používať Vaše vozidlo bez toho, aby ste im museli fyzicky odovzdať kľúč od vozidla (funguje iba u vybraných smartfónov Android)*.

 

Audi e-tron

 • Naplánujte si a upravujte proces nabíjania Vášho vozidla prostredníctvom aplikácie myAudi.

 • Získajte konkrétne informácie o parametroch, ako sú dojazd pri súčasnej kapacite akumulátora, úroveň nabitia akumulátora alebo zostávajúca doba nabíjania.

 • Prostredníctvom plánovača trás e-tron si jednoducho naplánujte svoje cesty na dlhé vzdialenosti: do trasy budú vždy automaticky započítané zastávky nutné pre dobitie vozidla. Následne len stačí trasu odoslať do vozidla.

 

Navigácia

 • ­Vytvorte si trasy a ciele vo svojom smartfóne, a potom ich len odošlite do vozidla.
 • Váš smartfón následne plynulo prevezme navigáciu a povedie Vás aj posledné metre po vystúpení z vozidla.**
 • Využite výhodu prístupu ku kontaktom, adresám a kalendáru priamo z palubného systému Vášho vozidla.

 

Servis

 • ­­Udržujte si jednoducho prehlaď o všetkých nadchádzajúcich schôdzkach v servise, potrebných údržbových prácach atď.
 • Získajte prostredníctvom aplikácie prístup k svojmu digitálnemu jazdnému denníku.
 • Nájdite si autorizovaného partnera Audi v okolí.
 • Spravujte prostredníctvom digitálneho jazdného denníka svoje cesty a náklady s nimi spojené.

 

 

Aby ste mohli využívať služby myAudi connect, musíte sa prihlásiť k svojmu účtu myAudi. V závislosti od konkrétneho modelu a výbavy Vášho Audi sa dostupnosť služieb môže líšiť. Aplikácia myAudi patrí do poľa pôsobnosti generálneho dovozcu pre príslušný trh. Informácie o generálnom dovozcovi nájdete v tiráži aplikácie.

Niektoré z funkcií sú prevádzkované tretími stranami, a preto nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách, alebo sú dostupné len obmedzene. Pre využívanie služieb odporúčame dátový paušál pre vysokorýchlostné internetové pripojenie, kedy sú výsledné náklady uvedené v zmluve s Vaším poskytovateľom dátového pripojenia. Prípadné výpadky v pokrytí dátovej siete môžu viesť k dočasnej lokálnej nedostupnosti funkcií. Okrem toho je treba brať do úvahy obmedzenie objemu dát pre širokopásmové pripojenie danej siete Vášho poskytovateľa.


V prípade, že na pozadí stále prebieha prijímanie a odosielanie GPS signálu, môže dochádzať k vyššiemu vybíjaniu akumulátora.

*Vyžaduje ďalšiu voliteľnú výbavu.
**V závislosti od konkrétneho modelu vozidla.

Zavrieť