Audi Logo
 
 
Audi Q5

Viac ako SUV

Audi Q5 kombinuje športový charakter karosérie Avant s vysokou úrovňou všestrannosti.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q5 v interaktívnom 3D zobrazení.

Dizajn, z ktorého naskakujú zimomriavky

Dizajnový jazyk nového Audi Q5 imponuje športovými prvkami a sebavedomým vzhľadom. Výrazne plasticky modelované predné partie s veľkými otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu a širokou osemuholníkovou maskou chladiča s vertikálnymi rebrami sú dôkazom jeho silného sebavedomia. Trapézové koncovky výfuku, difúzorový nadstavec a chrómová lišta pod svetlami po celej šírke vozidla harmonicky dotvárajú dynamický dizajn.

Nové svetelné scény

Rozdelenie OLED na malé, samostatne ovládateľné segmenty s trojrozmerným usporiadaním ponúka nové možnosti svetelných scén. Pri kúpe vozidla si môžete vybrať z troch rôznych svetelných podpisov koncových svetiel pre väčšiu personalizáciu vozidla. V závislosti od režimu jazdy sa počas jazdy automaticky upraví aj charakter svetelného podpisu. Digitálne koncové OLED svetlá reagujú na približujúce sa vozidlá2. Keď vozidlo stojí a zozadu sa k nemu priblíži iné vozidlo alebo účastník cestnej premávky na menej ako dva metre, všetky OLED segmenty sa automaticky intenzívne rozsvietia.

 

Svetelný podpis 1

Svetelný podpis 2

Svetelný podpis 3

Strhujúca dynamika jazdy

Audi Q5 vás nadchne spontánnym, dynamickým zrýchlením a agilnými jazdnými vlastnosťami. V sériovej výbave sa dodáva s plne variabilným pohonom quattro. Podľa potreby zabezpečuje rozdelenie hnacej sily medzi jednotlivé kolesá. Mechanicky pracujúca funkcia uzávierky je určená pre skvelú jazdnú dynamiku a hnací moment rozdeľuje na prednú a zadnú nápravu bez oneskorenia. Prispieva tým k vynikajúcej trakcii a smerovej stabilite vozidla. Elektronicky riadené vzduchové pruženie s plynulo adaptívnymi tlmičmi na všetkých štyroch kolesách automaticky reguluje svetlú výšku vozidla a tlmiče. Systém regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select ponúka možnosť nastaviť želanú charakteristiku vozidla pomocou rôznych dostupných jazdných režimov.

Veľký priestor pre individualitu

Ponuka výbavy sedadiel sa rozširuje o masážnu funkciu. V tme vytvára voliteľný balík ambientného osvetlenia plus atraktívne akcenty – sériová výbava v balíku výbavy Interieur design selection. Prepojené so svetom – samozrejme v Audi Q5. Pomocou Online bodov záujmu si môžete nechať zobraziť napríklad čerpacie stanice alebo parkoviská v okolí priamo vo voliteľnej navigácii MMI plus s dotykovou plochou MMI touch. Vrátane otváracích hodín, dostupnosti a cien.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music4

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music4. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q5 Sportback3.

Audi originálne príslušenstvo

Audi originálne príslušenstvo11 vám ponúka celé spektrum možností na vylepšenie vášho Audi Q5 o ďalšie aspekty. Napríklad s balíkom výbavy Style off-road, stúpačkami, rôznymi kolesami alebo boxom na lyže a batožinu.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od holoride8. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi7 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron12.

 

Audi Q5 Sportback

Kombinovaná spotreba1: 5,6-9,7 l/100 km Kombinované emisie CO₂1: 148-238 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.