Audi Logo
 
 
Audi A1 Sportback predný pohľad

Dynamické, emocionálne, veľkorysé

Audi A1 Sportback - druhá generácia nášho úspešného kompaktného vozidla nadchne športovým dizajnom (1) a flexibilnými možnosťami širokej palety výbavy.

 

Flexibilná individualizácia vzhľadu

K dispozícii sú farby sivá Arrow s perleťovým efektom12, biela Glacier metalíza12, modrá Navarra metalíza12 a mnoho ďalších odtieňov. Dodatočné akcenty dosiahnete napríklad strechou voliteľne v sivej Manhattan metalíze12 alebo čiernej Mythos metalíze12. V rôznych balíkoch výbavy sú dostupné aj bočné lišty predného spojlera, bočné prahy a kryty vonkajších spätných zrkadiel v kontrastných farbách12.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A1 Sportback v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Zameraný na vodiča, emocionálny a prispôsobiteľný

Najšportovejší interiér v kompaktnej triede - podľa toho sa prezentuje interiér nového Audi A1 Sportback. Silné akcenty tvorí dizajn výduchov ventilácie, digitálneho združeného prístroja a kryt nad prístrojmi. Jednotka, ktorá sprostredkuje osobitý športový charakter.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy v aplikácii myAudi a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant. Pozadie v systéme MMI: © Thomas Hoepker – Magnum Photos

 

Zaručené potešenie z jazdy

Vďaka našej širokej ponuke motorov je Audi A1 Sportback dobre vybavený na rôzne trasy. Najsilnejší agregát je výkonný 2,0-litrový TFSI s výkonom 152 kW.

 

Audi A1 allstreet

Kombinovaná spotreba paliva2: 5,7-6,9 l/100 km Emisie CO₂2: 128-156 g/km

Hodnoty spotreby a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.