Audi Logo

S3 Limuzína

 

Výkon

245

kW (333 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,7

s

Maximálny krútiaci moment

420

Nm

Audi S3 Limuzína predné partie

Rozdiel je v označení S

Nové Audi S3 Limuzína¹ vyhovuje ľuďom, ktorí majú radi dynamiku v každodennom živote. Jeho športový charakter s elegantným nádychom podčiarkuje množstvo detailov špecifických pre modely S v exteriéri a interiéri.

 
 

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi S3 Limuzína v interaktívnom 3D zobrazení.

Jazdná dynamika, ktorá nadchne

Audi S3 Limuzína1 sprostredkuje čisté potešenie z jazdy. Výkonný motor, sériový pohon všetkých kolies quattro a ďalšie technické vychytávky z neho robia skutočného športovca.

Športový z každej perspektívy

Vy sami rozhodnete, s ktorým lakovaním urobí Audi S3 Limuzína1 dojem, napríklad v modrom metalízovom odtieni Ascari11.

Priestor pre viac

Praktické na každodenné využitie, variabilné na voľný čas. Vďaka delenému operadlu zadných sedadiel4 v pomere 40 : 20 : 40 je nové Audi S3 Limuzína1 mimoriadne flexibilným spoločníkom. Objem batožinového priestoru za zadnými sedadlami ponúka 325 litrov priestoru.

Intenzívny zážitok z hudby

Prémiový zvukový systém SONOS s 3D zvukom4 je dostupný pre Audi S3 Limuzína1 ako voliteľná výbava. Pätnásť výkonných reproduktorov vrátane subwoofera zabezpečí pôsobivý hudobný zážitok. Brilantnú reprodukciu vysokých a nízkych tónov, ako aj plné basy si môžete užiť naplno.

Audi Application Store12 vo vašom Audi

Používajte veľký a neustále narastajúci výber obľúbených aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu. S hlasovou službou Alexa13 od Amazonu si môžete napríklad vypočuť správy, získať predpoveď počasia alebo športové výsledky, streamovať hudbu a mnoho ďalšieho.

Upozornenie: Obrázok prezentuje Audi A3 Sportback8.

 

Zažite digitalizáciu

Nechajte sa navigovať, komunikujte, získavajte informácie alebo si užívajte rozsiahlu ponuku systému infotainment - s navigáciou MMI plus s funkciou MMI touch4. Okrem iného ponúka široký výber služieb Audi connect4,3, ktoré vám otvárajú digitálny svet mobility.

 

Audi exclusive11

Vytvorte zo svojho Audi S3 Limuzína1 inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami. Vyberte si z rôznych individuálnych lakovaní, napríklad zamatovo fialové, alebo sa rozhodnite pre mimoriadne matný vzhľad sivého lakovania Daytona8 s matným efektom Polar16.

 

Audi S3 Sportback

Audi A3 Limuzína