Audi Logo
 
 
Audi A4 Limuzína čelný pohľad z boku

Nevtieravý športový charakter

Vďaka progresívnemu dizajnu s precízne ostrým vzhľadom predných partií a charakteristickými zadnými partiami je športový charakter Audi A4 Limuzína zjavnejší ako kedykoľvek predtým.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A4 Limuzínu v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Individuálny vzhľad

Audi A4 Limuzína je symbolom športového charakteru, emócií a prestíže. Vďaka zameraniu na dynamické prvky quattro a harmonickým proporciám sú tieto atribúty viditeľné všade. Pri bočnom pohľade vyniknú najmä kolesá spolu so širokými blatníkmi kolies a výraznými prahmi.

Veľkorysý a exkluzívny – interiér

V interiéri zvýrazňuje šírku vozidla plynulo prechádzajúci pás vetracích otvorov, zatiaľ čo chrómová dekoračná lišta nad ním mu dodáva elegantný akcent.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music5

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music5. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Asistenčné systémy v pozadí

Nechajte sa počas jazdy vo vašom Audi A4 Limuzína podporovať voliteľnými asistenčnými systémami7, napríklad balíkom asistenčných systémov "City". Kombinuje systémy pre mestskú premávku vrátane parkovacích senzorov plus7 a cúvacej kamery7.

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi A4 Limuzína inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy – s výbavou Audi exclusive8. Napríklad v interiéri so športovými sedadlami plus vpredu v jemnej koži Nappa v čiernom/sivom Jet odtieni s kontrastným prešívaním v bielej farbe Alabaster.

Riešenia na mieru

Originálne príslušenstvo Audi10 vám ponúka množstvo spôsobov, ako svoje vozidlo vylepšiť o niekoľko prvkov. Využite riešenia na mieru, ktoré zaujmú fascinujúcim dizajnom a vysokou funkčnosťou.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A4 Avant9.

 

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride6. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi12 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron11.

 

Audi A4 Avant

Kombinovaná spotreba1: 4,8-8,5 l/100 km Emisie CO₂1: 126-203 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.