Audi Logo
 
Audi A4 Avant pohľad na zadné partie

Športový dizajn, vysoká úroveň funkčnosti

Audi A4 Avant vytvára štandardy: v oblasti športového charakteru, kvality, digitalizácie a variability.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A4 Avant v interaktívnom 3D zobrazení.

Športový charakter v centre pozornosti – exteriér

Predné partie vás nadchnú širokou maskou chladiča a výraznými širokými otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu, zadné partie zase difúzorom s integrovanými trapézovými koncovkami výfuku.

Dynamický: s výbavou competition edition plus

Zvýrazňuje športový charakter Audi A4 Avant: výbava competition Edition Plus. S výraznými dizajnovými prvkami v čiernom odtieni, ako aj s balíkom výbavy „Optikpaket Black plus“ a výbavou S line. Ambientné osvetlenie „Ambiente Light plus“ a osvetlenie LED pri nastupovaní s projekciou loga poskytujú modelu štýlový svetelný dizajn.

Riešenia na mieru

Manuálna prevodovka, sedemstupňová automatická prevodovka S tronic alebo osemstupňová prevodovka tiptronic, pohon predných kolies alebo pohon quattro - pre každú verziu motora je k dispozícii vhodná prevodovka. Niektoré varianty motorov sú vybavené technológiou mild-hybrid, ktorá dokáže znížiť spotrebu paliva vďaka rekuperácii energie.

Veľkorysý, vysokokvalitný, individuálny

V interiéri Audi A4 Avant zvýrazňuje šírku vozidla napríklad plynulo prechádzajúci pás vetracích otvorov, zatiaľ čo chrómová dekoračná lišta nad ním mu dodáva elegantný akcent. Voliteľné športové sedadlá plus vpredu s emblémom S a kosoštvorcovým prešívaním vám ponúkajú bezpečnú oporu.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music7

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music7. Streamujte viac ako 90 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A4 Limuzína3.

Riešenia na mieru

S voliteľnou výbavou z Audi originálne príslušenstvo9 si uľahčuje váš každodenný život v Audi A4 Avant. Napríklad detská sedačka Dualfix i-Size pre malých cestujúcich od narodenia až do výšky 105 cm. Vďaka možnosti otáčania o 360 stupňov môžu deti pohodlne nastúpiť a vystúpiť a sedačku možno flexibilne používať v smere alebo proti smeru jazdy.

 

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi A4 Avant inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy – s výbavou Audi exclusive10. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride8. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron11.

 
 

Audi A4 Limuzína

Kombinovaná spotreba1: 4,6-8,5 l/100 km Emisie CO₂1: 121-203 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.