Audi Logo
 
 
Audi A6 Allroad quattro

Flexibilné, silné, extrovertné

Audi A6 allroad quattro (2) kombinuje prednosti modelu Avant s charakteristickými vlastnosťami modelu allroad, ako je stály pohon všetkých kolies quattro a jeho výrazný off-road dizajn.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A6 allroad quattro v interaktívnom 3D zobrazení.

Jednoznačný off-road – exteriér

Zadným partiám dominuje špecifický allroad difúzor a ochranný kryt spodku vozidla. Spodná časť predného a zadného nárazníka, kryty podbehov kolies a prahy sú štandardne lakované v šedom matnom kontrastnom odtieni "Scandium". Voliteľne môžu byť tieto prvky dodané aj v metalízovanom šedom „Manhattan“ prevedení3 alebo vo farbe karosérie3.

Športový a exkluzívny – interiér

Vďaka veľkorysým rozmerom ponúka Audi A6 allroad quattro2 cestujúcim na všetkých sedadlách veľký priestor pre hlavu a na nohy.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Limuzína7.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy13,2 v aplikácii myAudi12,11 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus3 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant14. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Intenzívny zážitok z jazdy

Sériový pohon všetkých kolies quattro s technológiou ultra trvalo monitoruje stav jazdy a krútiaci moment rozdeľuje v závislosti od situácie na prednú a zadnú nápravu. Pneumatické pruženie s adaptívnymi tlmičmi, tiež dodávané sériovo, automaticky reguluje výšku vozidla. Svetlá výška môže byť až o 39 mm väčšia ako pri modeli Audi A6 Avant.

Audi A6 Avant

Kombinovaná spotreba1: 5,5-8,3 l/100 km Emmisie CO₂1: 143-193 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.