Audi Logo
 
 
Audi A7 Sportback

Pôsobivo všestranný

Audi A7 Sportback predstavuje dynamické všestranné vozidlo na podnikanie aj voľný čas. Elegantný dizajn kupé zaujme novými športovými akcentmi, napríklad jednodielnou maskou chladiča Audi Singleframe s novou štruktúrou.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A7 Sportback v interaktívnom 3D zobrazení.

Štyri kruhy. Jedna čistá línia

Audi A7 Sportback je kombináciou športového charakteru a elegancie. Pôsobivo ho akcentuje klasická architektúra quattro.

Športový zážitok z jazdy

Audi A7 Sportback spája výkon športového vozidla s jazdnými vlastnosťami luxusnej limuzíny vďaka voliteľnému podvozku vrátane regulácie tlmičov2. Voliteľný pohon všetkých kolies quattro so športovým diferenciálom4 zabezpečí pri športovom štýle jazdy dynamiku, presné riadenie a vynikajúcu smerovú stabilitu takmer na každom povrchu.

Asistované parkovanie. Jednoduché parkovanie

Pohodlné parkovanie na pozdĺžnych a priečnych parkovacích miestach. Dopredu alebo dozadu. A z pozdĺžnych parkovacích miest aj vyparkuje. Vaše Audi A7 Sportback preberie riadenie, zrýchlenie, brzdenie a vypnutie motora. S parkovacím asistentom „Park Assist plus“5,2 pomocou nepretržitého stlačenia tlačidla >>P vo vozidle. S funkciou „Remote Parking Assist plus“5,2 možno proces parkovania ovládať aj na diaľku trvalým stlačením tlačidla na smartfóne v aplikácii myAudi6,7. Pri oboch parkovacích systémoch musíte celý proces parkovania plne sledovať.

Príjemná atmosféra

Interiér fascinuje precíznym spracovaním vysokokvalitných materiálov. Panoramatická sklenená strecha2 zabezpečuje svetlú a ambientnú atmosféru. Slnečná clona poskytuje ideálnu ochranu pred svetlom a nízke zahrievanie interiéru.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy7,2 v aplikácii myAudi7,6 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus2 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: obrázok prezentuje Audi A6 Avant13. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Jedinečný. S Audi exclusive14

Vytvorte zo svojho Audi A7 Sportback inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive14. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

 

Audi S7 Sportback

Kombinovaná spotreba1: 7,1-7,8 l/100 km Emisie CO₂1: 187-203 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.