Audi Logo
 
 
Audi S7 Sportback

Elegantné a dynamické

Audi S7 Sportback² zaujme svojimi vonkajšími a vnútornými hodnotami. Jednodielna maska chladiča Audi Singleframe a nový tvar zadného difúzora zvýrazňujú jeho dynamický charakter.

 

S7 Sportback v číslach

Výkon

253

kW (344 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

5,1

s

Max. krútiaci moment

700

Nm

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi S7 Sportback v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Športový temperament

Sériový športový podvozok S s adaptívnym nastavením tlmičov poskytuje Audi S7 Sportback nižšiu svetlú výšku ako pri základnom modeli. Dynamiku tohto modelu podčiarkujú aj ďalšie prvky špecifické pre modely S.

Silný a dynamický – pohon

Agregát 3,0 TDI V6 s výkonom 253 kW (344 k) a krútiacim momentom 700 Nm akceleruje vozidlo z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy. Sériový pohon všetkých kolies quattro prenáša výkon na cestu. Voliteľný športový diferenciál3 na zadnej náprave zlepšuje polohu vozidla pri jazde v zákrutách.

Exkluzívny a estetický

V interiéri Audi S7 Sportback vás privítajú sériovo dodávané osvetlené prahové lišty s hliníkovými aplikáciami a nápisom S vpredu. Vozidlo máte pevne v rukách prostredníctvom sériového športového koženého multifunkčný volant s funkciou radenia s hliníkovým prevedením a emblémom S. Na želanie môže byť vyhrievaný a v spodnej časti zrezaný, aby sa vám pohodlnejšie nastupovalo.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A7 Sportback9.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy15,3 v aplikácii myAudi14,15 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus3 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant10. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Audi A7 Sportback

Kombinovaná spotreba1: 5,6-9,6 l/100 km Emisie CO₂1: 147-217 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.