Audi Logo
 

"Môj recept na úspech?

Byť totálne sama k sebe úprimná vo všetkom, čo robím."

Audi dlhodobo posúva vysoko nastavenú latku v oblasti moderných technológií, špičkovej kvality a jazdného komfortu. Plne elektrické modely Audi e‑tron predstavujú nový míľnik na ceste k udržateľnosti. Ich úlohou je meniť pohľad na elektromobilitu v očiach zákazníka, najmä v smere kvality spracovania, dynamiky jazdných vlastností a využívaním tých najmodernejších technológií.

Spolupráca s Danielou Hantuchovou, bývalou tenistkou a súčasnou športovou komentátorkou, je prirodzeným spojením. So značkou Audi má spoločnú nielen húževnatosť a cieľavedomosť. Vo svojej tenisovej kariére sa Daniele podarilo prebojovať do svetovej špičky a po jej ukončení sa ocitla pred úplne novou výzvou. Vďaka svojej vôli využiť každú príležitosť a vydať zo seba len to najlepšie aj v tejto oblasti úspešne napreduje. Značka Audi ako dlhodobý líder zdieľa Danielinu filozofiu a ponúka svojim zákazníkom prevratnú zmenu, ktorá im opäť prinesie prvotriedny zážitok spojením komfortu, inovácií a dizajnu.

"Teší ma, že sa mi podarilo dostať tak vysoko. Bolo za tým veľa driny, chýb..."

Daniela Hantuchová tenistka a športová komentátorka

 

"Je ťažké zrazu skončiť a predstaviť si, že v niečom inom môžete byť podobne dobrí."

Daniela Hantuchová tenistka a športová komentátorka

 

Kto je Daniela Hantuchová

Bývalá slovenská tenistka, ktorej meno snáď nie je nikomu neznáme. Rodáčka z Popradu, ktorá v tenise dobyla celý svet. Medzi jej najväčšie úspechy patrí piate miesto v svetovom rebríčku WTA v dvojhre a víťazstvá vo všetkých štyroch grandslamových turnajoch v zmiešanej štvorhre. Danielu k tenisu priviedla jej stará mama, ktorá v minulosti patrila k československej špičke. Začínala trénovať v petržalskej Matadorke. Jej výnimočný talent sa zakrátko ukázal a Daniela už v šiestich rokoch vyhrala svoj prvý turnaj. Po úspechoch v žiackej kategórii onedlho prišli na rad medzinárodné turnaje. Keď mala 18 rokov, vyhrala svoj prvý prestížny turnaj na okruhu WTA, americký Indian Wells.

Od počiatku svojej profesionálnej kariéry až po jej ukončenie v roku 2017 priniesla Slovensku nemálo svetových úspechov. Tenisu sa však ani po odchode nevzdala; začala pôsobiť ako moderátorka a komentátorka svetových tenisových podujatí. Ako sama Daniela spomína, príležitosť komentovať turnaje pre svetové médiá prišla nečakane, no o to s väčšou radosťou sa jej chopila. Rovnako ako v tenise, aj pri komentovaní sa snaží byť čo najlepšia a prekonávať samu seba.

 
 

"Tenis ma naučil, že ponúknutú šancu treba využiť okamžite."

Daniela Hantuchová tenistka a športová komentátorka

 

Zažite pokrok s plne elektrickými modelmi Audi