Audi Logo
 
 
Audi RS 4 Avant

Akcelerátor zážitkov

Vysoký výkon športového a funkčnosť rodinného vozidla sú atribúty, ktoré spája Audi RS 4 Avant. Výkon je postoj.

 

RS 4 Avant v číslach

Výkon

331

kW (450 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,1

s

Max. krútiaci moment

600

Nm

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi RS 4 Avant v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Ideálne vozidlo pre progresívne rodiny

Ten, kto kladie dôraz na potešenie z jazdy, je s Audi RS 4 Avant na správnej ceste. Jeho vysoký výkon a dizajn z neho robia ideálneho spoločníka.

Muskulatúrny dizajn exteriéru

Výrazné, úplne prepracované predné partie RS s novou jednodielnou maskou chladiča, novou voštinovou mriežkou a predným nárazníkom špecifickým pre modely RS s novo vyvinutými dielmi naznačujú muskulatúrny vzhľad Audi RS 4 Avant. V zadných partiách dotvára športový dojem charakteristický nárazník špecifický pre modely RS a nápadný zadný difúzor. Dizajn kolies a rozšírené podbehy vytvárajú markantné akcenty. Rovnako ako voliteľné dizajnové balíky výbavy pre interiér RS v šedom alebo červom odtieni.

Ostrý športový charakter

Voliteľná športová výbava RS competition plus vizuálne zvýrazňuje dynamiku Audi RS 4 Avant. Vďaka športovému diferenciálu a športovému podvozku RS pro to môžete aj zažiť.

Progresívny interiér s priestorom na individualizáciu

Športový charakter interiéru zabezpečí voliteľný multifunkčný, kožou čalúnený, športový, dole zrezaný trojramenný volant plus, ako aj športové sedadlá plus vpredu, čalúnené jemnou čiernou kožou Feinnappa s kontrastným prešívaním voštinovou štruktúrou v červenom odtieni "Crescendo".

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music6

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music6. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A4 Limuzína3.

Výkonné ako športové vozidlo, praktické ako model Avant

Audi RS 4 Avant ponúka pod svalnatou karosériou dostatok priestoru pre každodenný rodinný život. Praktické funkcie, ako zadné sedadlá sériovo sklápateľné a delené v pomere 40:20:40, poskytujú veľký úložný priestor. Dvere batožinového priestoru sa v kombinácii s voliteľným komfortným kľúčom a senzorovým ovládaním pohodlne otvárajú podkopnutím pod zadným nárazníkom, pre komfortné a jednoduché naloženie batožiny. Voliteľný balík odkladacích schránok, ako aj voliteľne dodávaný koľajničkový systém s fixačnou sadou zabezpečia poriadok v batožinovom priestore.

Audi exclusive

Individuálne vozidlo, ktoré zodpovedá vašej osobnosti. Audi exclusive9 vám ponúka širokú škálu dizajnových možností pre vaše Audi RS 4 Avant - napríklad " balík výbavy Audi exclusive style bronze".

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride7. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi10 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron5.

 

Audi RS 6 Avant

Kombinovaná spotreba1: 12,3-13 l/100 km Emisie CO₂1: 280-294 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.