Audi Logo
 
 
Audi S6 Avant koncovky výfuku

Dynamika pre bežný život

Či už ste na pracovných cestách , alebo cestujete s rodinou - Audi S6 Avant (1) využíva svoje prednosti každý deň. Športové dizajnové akcenty zvýrazňujú dynamický charakter vozidla.

 

Audi S6 Avant v číslach

Výkon

253

kW (344 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

5,1

s

Max. krútiaci moment

700

Nm

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi S6 Avant v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Športový pohon

Audi S6 Avant zaujme, okrem svojej všestrannosti, aj výkonným dieselovým motorom. Agregát 3.0 TDI V6 ponúka výkon 253 kW a maximálny krútiaci moment 700 Nm. Audi S6 Avant1 akceleruje z 0 na 100 km/h za 5,1 sekundy.

Čistý a sebavedomý dizajn – exteriér

Horizontálne línie, šikmé zadné okno, strešný spojler - silueta vozidla a prvky špecifické pre modely S svedčia o suverénnej dynamike. Audi S6 Avant sa okrem toho dodáva aj s novým tvarom difúzora v matnom chrómovom odtieni s lištou v striebornej farbe Selenit.

Veľkorysý batožinový priestor

Audi S6 Avant spĺňa vysoké priestorové požiadavky prostredníctvom rôznych odkladacích boxov a praktických úložných priehradiek. So sklopenými operadlami zadných sedadiel poskytuje batožinový priestor objem až 1 660 litrov. S voliteľným komfortným kľúčom a senzorickým odomykaním batožinového priestoru môžete dvere batožinového priestoru otvoriť elektricky jednoduchým gestom nohy.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi RS 6 Avant.

Športový a digitálny – interiér

Sériové športové sedadlá vpredu vám vďaka výraznému bočnému čalúneniu poskytnú bezpečné držanie tela. Voliteľne sa môžete rozhodnúť aj pre športové sedadlá plus vpredu čalúnené kožou Valcona s kosoštvorcovým prešívaním. Audi virtual cockpit plus, plne digitálny prístrojový panel s 12,3-palcovou obrazovkou full HD, ovládate prostredníctvom multifunkčného volantu.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music5

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music5. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Limuzína4.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride7. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi9 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron8.

 

Audi S6 Limuzína

Kombinovaná spotreba1: 7-7,8 l/100 km Emisie CO₂1: 183-203 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.