Audi Logo
 
 
Audi S6 Limousine Frontansicht rechts

Výrazná elegancia

Vďaka novým dizajnovým akcentom v predných a zadných partiách vozidla získava výkonné Audi S6 Limuzína² vizuálne výraznejší športový temperament. Mimoriadne dynamicky pôsobí jednodielna maska chladiča Audi Singleframe s novou štruktúrou.

 

S6 Limuzína v číslach

Výkon

253

kW (344 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

5,0

s

Max. krútiaci moment

700

Nm

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi S6 Limuzína v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Pôsobivý výkon

Výkon modelu Audi S6 Limuzína generuje trojlitrový motor V6 TDI. Vďaka výkonu 253 kW a maximálnemu krútiacemu momentu 700 Newton metrov zrýchľujete z 0 na 100 km/h za 5,0 sekundy.

Pôsobivý dizajn – exteriér

Športový charakter Audi S6 Limuzína zvýrazňujú pôsobivé prvky špecifické pre modely S.

Športový a digitálny – interiér

Sériové športové sedadlá vpredu vám vďaka výraznému bočnému čalúneniu poskytnú bezpečné držanie tela. Voliteľne si môžete zvoliť aj športové sedadlá plus vpredu3 čalúnené kožou Valcona s kosoštvorcovým prešívaním3. Audi virtual cockpit plus3, plne digitálny prístrojový panel s 12,3-palcovou obrazovkou Full HD, ovládate prostredníctvom multifunkčného volantu.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music4

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music4. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Limuzína3.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti holoride6. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi8 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron7.

 

Audi S6 Avant

Kombinovaná spotreba1: 7,2-7,8 l/100 km Emisie CO₂1: 188-203 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.