Audi Logo

A8 L TFSI e

 
 

Viac ako len spôsob, ako prísť uvoľnený

S Audi A8 L 60 TFSI e2 zažijete modernú plug-in hybridnú technológiu v kombinácii s veľkolepým komfortom.

A8 L TFSI e z bočného pohľadu

Audi A8 L TFSI e sa momentálne nedá nakonfigurovať a objednať. Aktuálne dostupné jazdené vozidlá nájdete u svojho partnera Audi.

 

Audi A8 L TFSI e(2) v číslach

Elekrický dojazd cca

54–60

km*

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4.9

s.**

Systémový výkon

340

kW (462 k)**

**Kombinovaná spotreba paliva1,2 1,9 - 2,3 l/100 km; kombinovaná spotreba elektriny1,2: 22,5-26,2 kWh/100 km; kombinované emisie CO₂1,2: 42-52 g/km.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A8 L TFSI e v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Luxus, nemusieť si vybrať

Plug-in hybridný koncept vám ponúka veľa predností: S účinným čisto elektrickým pohonom jazdí ticho a lokálne s nulovými emisiami a vďaka motoru TFSI nie je žiadna cesta príliš ďaleká. Nabíjať ho môžete na cestách alebo pohodlne doma. Vďaka rekuperácii počas jazdy získava vozidlo elektrickú energiu späť.

 

Elektrický výkon

100

kW (136 k)*

Elektrická max. rýchlosť

135

km/h*

Kapacita batérie (brutto) až

17.9

kWh

**Kombinovaná spotreba paliva1,2 1,9 - 2,3 l/100 km; kombinovaná spotreba elektriny1,2: 22,5-26,2 kWh/100 km; kombinované emisie CO₂1,2: 42-52 g/km.

Presné. Dynamické. Jedinečné

Nechajte sa nadchnúť ďalšou generáciou technológie svetiel. Voliteľnými digitálnymi Matrix LED svetlometmi alebo voliteľnými zadnými OLED svetlami. Pri kúpe vozidla si môžete vybrať z dvoch svetelných podpisov zadných svetiel. V závislosti od jazdného režimu sa pri zastavenom vozidle prispôsobuje charakter podpisu.

Väčší priestor pre estetiku

Biznis limuzína s celkovou dĺžkou 5,30 metra ponúka impozantný vzhľad a ostrejší dizajn prémiovej triedy s voliteľným exteriérom S line, balíkom výbavy "Optikpaket schwarz plus", interiérom S line a elektricky otočným ťažným zariadením.

Skutočná veľkosť vychádza zvnútra

Nové Audi A8 L 60 TFSI e2 disponuje exkluzívnym a predĺženým interiérom s mimoriadne vysokým komfortom sedenia. S voliteľným individuálnym komfortným ergonomickým sedadlom s relaxačnou funkciou vzadu za spolujazdcom máte takmer ideálne miesto na prácu a odpočinok na cestách.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music12

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music12. Streamujte viac ako 90 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A8 60 TFSI e.

S výbavou Audi exclusive14 bude ešte výnimočnejšie

Vytvorte z vášho Audi A8 L unikát - rovnako jedinečné, ako ste vy sami - prostredníctvom výbavy Audi exclusive14. S vybranými dekórami, farebnou kožou a individuálnym lakovaním, ako aj s lakovaním s matným efektom zo širokej ponuky odtieňov. Presne tak, ako chcete.

 

Všestranný ako život

S Audi originálnym príslušenstvom (16) sa z vašej biznis limuzíny stane všestranné vozidlo. Pomocou technických funkcií a optických akcentov ju ľahko prispôsobíte novým potrebám. Znova a znova.