Audi Logo

A8 TFSI e

 
 

To najlepšie z dvoch svetov

Vitajte v Audi A8 60 TFSI e2 - biznis limuzíne, ktorá spája vysoký komfort s inovatívnym pohonom.

A8 TFSI e prístrojová doska

Audi A8 TFSI e sa momentálne nedá nakonfigurovať a objednať. Aktuálne dostupné jazdené vozidlá nájdete u svojho partnera Audi.

 

Audi A8 60 TFSI e2 v číslach

Elektrický dojazd cca.

54–60

km*

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,9

s**

Systémový výkon

340

kW (462 k)**

*Kombinovaná spotreba paliva1, 2 1,8 - 2,3 v l/100 km; kombinovaná spotreba elektriny1, 2: 22,3-24,6 v kWh/100 km; kombinované emisie CO₂1, 2: 42-52 v g/km.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A8 TSFI e v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Luxus, nemusieť si vybrať

Plug-in hybridný koncept Audi A8 TFSI e vám ponúka veľa predností: S účinným čisto elektrickým pohonom jazdí ticho a lokálne s nulovými emisiami a vďaka motoru TFSI nie je žiadna cesta príliš ďaleká. Nabíjať ho môžete na cestách alebo pohodlne doma. Vďaka rekuperácii počas jazdy získava vozidlo elektrickú energiu späť.

 
 

Elektrický výkon

100

kW (136 k)*

Elektrická max. rýchlosť

135

km/h*

Kapacita batérie (brutto) až

17,9

kWh

*Kombinovaná spotreba paliva1,2 1,8 - 2,3l/100 km; kombinovaná spotreba elektriny1,2: 22,3-24,6 kWh/100 km; kombinované emisie1,2 CO₂: 42-52 g/km.

 

Presné. Dynamické. Jedinečné

Nechajte sa nadchnúť ďalšou generáciou technológie svetiel. Voliteľnými digitálnymi Matrix LED svetlometmi alebo voliteľnými zadnými OLED svetlami. Pri kúpe vozidla si môžete vybrať z dvoch svetelných podpisov zadných svetiel. V závislosti od jazdného režimu sa pri zastavenom vozidle prispôsobuje charakter podpisu.

Elektrizujúci vzhľad

Voliteľný exteriér S line a individuálne lakovanie z divízie Audi exclusive v modrej metalíze "Plasmablau Metallic"3 dodávajú vozidlu športový charakter. Štýlovo prechádza do interiéru s voliteľnou výbavou S line. Voliteľné ťažné zariadenie poskytuje komfortné riešenie prepravy.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music12. Streamujte viac ako 90 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od holoride14. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

S výbavou Audi exclusive15 bude ešte výnimočnejšie

Vytvorte z vášho Audi A8 unikát - rovnako jedinečné, ako ste vy sami - prostredníctvom výbavy Audi exclusive15. S vybranými dekórami, farebnou kožou a individuálnym lakovaním, ako aj s lakovaním s matným efektom zo širokej škály odtieňov. Presne tak, ako chcete.

Všestranný ako život

S originálnym príslušenstvom Audi17 sa z vašej biznis limuzíny stane všestranné vozidlo. Pomocou technických funkcií a optických akcentov ju ľahko prispôsobíte novým potrebám. Znova a znova.