Audi Logo
 

Elektrický výkon

350

kW

Celkový el. krútiaci moment: 630 Nm

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,1

s

Dojazd (WLTP) až

501

km

Dizajn exteriéru

Budúcnosť tvoria nápady. Proporcie modelu Gran Turismo, ktoré definuje plochá, široká karoséria a dlhý rázvor kolies, jasne prezentujú to, že sa tu stretáva športový temperament a každodenná všestrannosť. Skulpturálny dizajn karosérie stelesňuje silu a výkon.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi e-tron GT quattro v interaktívnom 3D zobrazení.

Dizajn interiéru

Audi e-tron GT quattro2 demonštruje pokrok moderným spôsobom. Prezentuje športový temperament, exkluzívnosť a komfort. Športové sedadlá plus vpredu s integrovanými opierkami hlavy ponúkajú prostredníctvom výrazného bočného čalúnenia skvelé bočné vedenie v zákrutách a pri športovej jazde.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music5

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music5. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Nabíjanie doma a na cestách

800 V lítium-iónová batéria integrovaná do podlahy vozidla disponuje mimoriadne vysokým výkonom - pri nabíjaní aj počas jazdy. V kombinácii so systémom rekuperácie dosahuje podľa metódy WLTP dojazd až 501 km. (Spotreba elektrickej energie (kombinovaná3) v kWh/100 km: emisie 20,1-21,8; emisie CO₂ (kombinované3) v g/km: 0. Rozsah údajov o spotrebe paliva/elektrickej energie a emisiách CO₂ v rozpätí v závislosti od zvoleného vybavenia vozidla. Pre vozidlo sú k dispozícii len hodnoty spotreby a emisií podľa WLTP, nie podľa NEDC.)

Batéria je z kapacity 5% na 80 % nabitá za

22,5

min.

(za ideálnych podmienok 1)

Nabíjací systém

800

V

Maximálny nabíjací výkon: 270 kW

Kapacita batérie (netto) až

83,7

kWh

Jazdná dynamik

Plne variabilný pohon všetkých štyroch kolies quattro v spojení s elektrickým pohonom zabezpečuje inteligentné rozdelenie sily k jednotlivým kolesám. Pri dobrej trakcii poháňa vozidlo primárne predná náprava.

Audi exclusive12

Staňte sa aj vy dizajnérom a vytvorte svoje Audi e-tron GT quattro2 tak, aby bolo rovnako jedinečné ako váš charakter.

 

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti Holoride6. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi9 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

 

Audi RS e-tron GT

Kombinovaná spotreba elektrickej energie3 v kWh/100 km: 20,2-22,5; kombinované emisie CO₂ 3 v g/km: 0.

Rozsah údajov o spotrebe paliva/elektrickej energie a emisiách CO₂ v rozpätí v závislosti od zvoleného vybavenia vozidla. Pre vozidlo sú k dispozícii len hodnoty spotreby a emisií podľa WLTP, nie podľa NEDC.