Audi Logo
 
 
Audi Q2

Dynamický dizajn, skvelé potešenie z jazdy

Audi Q2 - mestské SUV zaujme výrazným dizajnom, širokou ponukou funkcií infotainment systému a dynamickejším podvozkom.

 

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q2 v interaktívnom 3D zobrazení.

 

SUV s ostrými uhlami a hranami

Nápadne výrazný: dizajn predných a zadných nárazníkov a dynamicky excentrické línie dotvárajú vzhľadu Audi Q2 silný výraz. Vďaka výbave advaned a Q2 S line, ako aj novému dizajnu diskov a novým lakom karosérie získa každé Audi Q2 svoj individuálny vzhľad.

Pripravený vyštartovať

Audi Q2 zabezpečí skvelé potešenie z jazdy vďaka silnému pohonu a inovatívnym technológiám.

Interiér

Vnútorný priestor vozidla s interiérom S line2 a športovými sedadlami, ktoré sú čalúnené čiernou jemnou kožou Nappa2 presvedčí dôsledným zameraním sa na športový temperament.

Praktický a priestranný

Pri sklopených operadlách zadných sedadiel ponúka objem batožinového priestoru až 1 050 litrov. Balík úložného a batožinového priestoru2 a dvere batožinového priestoru2 s elektrickým otváraním a zatváraním zabezpečujú ešte väčší komfort pri nakladaní a vykladaní vozidla.

Audi exclusive5

Individuálne vozidlo, ktoré zodpovedá vašej osobnosti: Audi exclusive5 vám ponúka širokú škálu možností individualizácie dizajnu Audi Q2, napríklad individuálne lakovanie z divízie Audi exclusive5 v perleťovom odtieni "Merlin".

Audi SQ2

Kombinovaná spotreba1: 8,3-9,4 l/100km (WLTP) Emisie CO₂1: 188-213 g/km (WLTP)

Hodnoty spotreby energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies. Poznámka: Lakovanie Karosérie je k dispozícii len ako voliteľné individuálne lakovanie z divízie Audi exclusive.