Audi Logo
 
 
Audi SQ2

Kompaktný športovec pre individualistov

Kompaktné SUV kombinuje veľké potešenie z jazdy, športový dizajn, pokročilé funkcie infotainment systému a inteligentné asistenčné systémy (2).

 

SQ2 v číslach

Výkon

221

kW (300 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,9

s

Max. krútiaci moment

400

Nm

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi SQ2 v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Potešenie z dynamickej a výkonnej jazdy

Okrem výkonného motora TFSI sa o dynamické potešenie z jazdy s Audi SQ2 postará aj plne variabilný pohon všetkých kolies quattro. Ten zabezpečí, v závislosti od potreby, rozdelenie hnacej sily na jednotlivé kolesá.

Športový dizajn exteriéru: výrazný a výstredný

Dynamiku a športový charakter Audi SQ2 perfektne dopĺňajú 4 voliteľné čierne chrómové športové koncovky výfuku3 v špecifickom vyhotovení pre modely S a výrazná zadná časť so strešným spojlerom3 vo farbe karosérie v dizajne S.

Športový dizajn interiéru: progresívny a charizmatický

Audi SQ2 zaujme dôsledným športovým štýlom aj v interiéri. Športové sedadlá s vylisovaným emblémom S a výrazným bočným čalúnením vám poskytnú skvelé vedenie tela a anatomickú polohu pri sedení. Balík interiérových prvkov S line3 podčiarkne štýlovú atmosféru poťahmi z jemnej kože Nappa s kosoštvorcovým prešívaním a strednou časťou v čiernom prevedení.

Audi exclusive5

Individuálne vozidlo, ktoré zodpovedá vašej osobnosti: Audi exclusive5 vám ponúka širokú škálu možností individualizácie dizajnu Audi SQ2. Zlatá farba zapadajúceho slnka, červená farba vína, zelená farba smaragdového prsteňa - všetky tieto farebné odtiene, vrátane zobrazenej oranžovej metalízy Coral, sú v ponuke ako lakovanie pre vaše Audi.

 

Audi Q2

Kombinovaná spotreba1: 4,8-8,6 l/100km (WLTP) Emisie CO₂1: 125-196 g/km (WLTP)

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies. Upozornenie: Lak karosérie je k dispozícii len ako voliteľné individuálne lakovanie z divízie Audi exclusive.