Audi Logo
 
 
Audi Q3 bočný pohľad

Všestranný talent

Rodinné SUV s mnohými talentmi - druhá generácia sa prezentuje sebavedomým dizajnom a ponúka vám aj dostatok priestoru a mnoho praktických špeciálnych prvkov výbavy.

Charakteristické SUV

Predným partiám dominuje veľká jednodielna maska chladiča Singleframe s vertikálnymi priečkami. Svetlomety tvoria dizajnový celok od línie ramien až k zadným svetlám. Vybrať si môžete z troch stupňov výbavy - Basis, advanced a S line. Pri lakovaní je k dispozícii desať odtieňov, napríklad oranžová Pulz13 alebo sivá Chronos13. Audi Exclusive ponúka možnosť špeciálneho matného lakovania. V prípade kolies máte na výber zo 17 až 20-palcových diskov.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q3 v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Veľkorysé a variabilné

Sedadlá sú na želanie elektricky nastaviteľné. Dlhý rázvor zabezpečuje vám a vašim spolucestujúcim veľkorysý priestor v oblasti hlavy a kolien.

Majster všetkých úloh

Na želanie môžete ovplyvniť charakteristiku v závislosti od jazdnej situácie, stavu vozovky alebo osobných preferencií pomocou systému regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select13. Vyberte si zo šiestich režimov - od komfortného cez efektívny až po športový.

Digitalizácia v centre pozornosti

Audi Q3 disponuje už v sériovej výbave MMI rádiom plus a digitálnym združeným prístrojom s uhlopriečkou 10,25 palca. Použite na pripojenie mobilných zariadení k vozidlu rôzne rozhrania a pripojenia. Voliteľne dostupná špičková verzia ovládacieho terminálu, MMI navigácia plus s dotykovou plochou MMI touch13, dokonca rozpozná váš rukopis na svojom farebnom displeji s vysokým rozlíšením. Vďaka integrovaným službám Audi connect5 si môžete užiť mnohé digitálne funkcie.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy v aplikácii myAudi a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant12. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi Q3 inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive9. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

Audi Q3 Sportback

Kombinovaná spotreba1: 5,1-9,4 l/100km (WLTP) Emisie CO₂1: 132-214 g/km (WLTP)

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies. Upozornenie: Lak karosérie je k dispozícii len ako voliteľné individuálne lakovanie z divízie Audi exclusive.