Audi Logo
 
 
Audi Q3 Sportback

Extrovertné SUV kupé

Audi Q3 Sportback spája estetiku a vášeň modelov kupé so silou a funkčnosťou vozidiel SUV.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q3 Sportback v interaktívnom 3D zobrazení.

Progresívny dizajn

Sebavedomé, extrovertné, športové - také je Audi Q3 Sportback. Predným partiám dominuje veľká osemuholníková jednodielna maska chladiča Singleframe a bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu. Z profilu sa jasne prezentuje silueta charakteristická pre modely kupé. Predĺžená, elegantná bočná línia prelisu formuje dynamický tvar vozidla a zdôrazňuje športový charakter. Plynulo klesajúca línia strechy, nízke zadné okno a ostrý dizajn zadných svetiel sú charakteristickými znakmi zadnej časti. Vďaka našej flexibilnej koncepcii výbavy si exteriér môžete prispôsobiť podľa vašich predstáv. Ak sa rozhodnete pre výbavu S line16, bude vaše Audi Q3 Sportback dodané s nárazníkmi v kontrastnom lakovaní, 18-palcovými diskami v 5-lúčovom dizajne do tvaru písmena V a osvetlenými prahovými lištami s hliníkovými aplikáciami a nápisom S.

Potešenie z jazdy - v sériovej výbave

Audi Q3 Sportback je vybavené technológiami, ktoré zvyšujú dynamiku vozidla na ceste, aby sme vám poskytli čo najväčší pôžitok z jazdy.

Variabilný a funkčný

Zadné sedadlo plus ponúka miesta trom cestujúcim a dá sa pozdĺžne posunúť o 130 milimetrov, sklon trojdielnych operadiel je nastaviteľný v siedmich stupňoch. Objem batožinového priestoru sa pohybuje od 5302 do 1 4002 litrov. Zadné dvere s elektrickým otváraním14 môžete pohodlne otvoriť jednoduchým gestom nohy pod nárazníkom.

Dotvorte si interiér podľa vlastného vkusu

Vyberte si z rôznych balíkov výbavy pre dizajn interiéru, napríklad interiér design selection14. Zahŕňa športové sedadlá vpredu, balík ambientného osvetlenia plus a dekoračné aplikácie v prevedení tmavého hliníka „Dimension“.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy14,15 v aplikácii myAudi15,16 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus14 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant17. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi Q3 Sportback inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

Audi Q3

Kombinovaná spotreba1: 5-9,4 l/100km (WLTP) Emisie CO₂1: 131-214 g/km (WLTP)

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies. Upozornenie: Lak karosérie je k dispozícii len ako voliteľné individuálne lakovanie z divízie Audi exclusive.