Audi Logo

Q4 Sportback e‐tron

 
 

Elektrický maximálny výkon až

250

kW 1,2

Elektrický krútiaci moment: 545 Nm vzadu, 134 Nm vpredu

Zrýchlenie (0–100 km/h) až

5,4

s3,2

Dojazd (WLTP) až

562

km4

 

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q4 Sportback e-tron v interaktívnom 3D zobrazení.

Pôsobivý vzhľad

Športový dizajn Audi Q4 Sportback e-tron dodáva budúcnosti elektromobility podmanivý charakteristický tvar. Ostré predné a silné zadné partie budia dojem napätia, dozadu decentne a dynamicky klesajúca silueta pôsobí elektrizujúco.

Veľkorysý a variabilný

Ako skutočné univerzálne a rodinné vozidlo poskytuje Audi Q4 Sportback e-tron veľkorysú ponuku úložných priehradiek - vrátane odkladacej schránky v palubnej doske dosahujú objem až 24,8 litra. Batožinový priestor Audi Q4 Sportback ponúka objem 535 litrov. Pri sklopených operadlách zadných sedadiel dokonca až 1 460 litrov.

Nový zážitok z hudby

V Audi Q4 Sportback e-tron bol prvýkrát použitý prémiový zvukový systém SONOS. Desať vysokovýkonných reproduktorov vrátane centrálneho a subwoofera sa postará o pôsobivý hudobný zážitok. S týmto systémom naplno zažijete brilantnú reprodukciu vysokých a hlbokých tónov ale aj plných basov.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q4 e-tron.

Domáce a verejné nabíjanie

Vďaka komplexnej ponuke nabíjania, ktorá zahŕňa inteligentné riešenia pre domáce a verejné nabíjanie, môžete aj s čisto elektrickým pohonom jazdiť bez nutnosti robiť kompromisy.

Nabíjanie z 10% až do 80% za

28

min.5

s maximálnym nabíjacím výkonom až do 175 kW5

Kapacita batérie (netto) až

77

kWh2,6

Maximálny nabíjací výkon DC až do

175

kW5

 

Dynamika na mieru

Prostredníctvom systému regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select môžete ovplyvniť charakteristiku vozidla pomocou šiestich rôznych režimov. Od efektívnej až po dynamickú. Voliteľné progresívne riadenie umožňuje variabilný pomer v závislosti od uhla natočenia volantu a posilňovač riadenia s variabilným účinkom závislým od rýchlosti.

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

 

Audi Q4 e-tron

Spotreba energie kombinovaná4: 16,9–22,2 kWh/100 km (WLTP)

Emisie CO₂ (kombinované4) v g/km: 0

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies. Pre vozidlo sú k dispozícii len hodnoty spotreby a emisií podľa normy WLTP a nie podľa NEDC.