Audi Logo
 
 
Audi SQ5 Sportback

Športové. Výkonné. Dynamické

Športové SUV s progresívnym dizajnom a siluetou charakteristickou pre modely kupé je absolútnym univerzálnym vozidlom s veľkým priestorom pre variabilitu.

 

Audi SQ5 Sportback v číslach

Výkon

251

kW (341 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

5,1

s

Max. krútiaci moment

700

Nm

 

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi SQ5 Sportback v interaktívnom 3D zobrazení.

Strhujúce a výkonné

Motor V6 TDI a rýchla, komfortne radiaca 8-stupňová prevodovka tiptronic zabezpečujú v Audi SQ5 Sportback plynulý prenos hnacej sily. Sériový pohon všetkých kolies quattro rozdeľuje výkon variabilne medzi kolesá prednej a zadnej nápravy. Potešenie z jazdy, ktoré vás dostane.

Silná charizma

Športová dynamika a silný výkon, ktoré hneď upútajú pozornosť: strešný spojler charakteristický pre modely S a línia strechy v dizajne modelov kupé charakterizujú športovú eleganciu Audi SQ5 Sportback, rovnako ako dvojité chrómové oválne koncovky výfuku. Audi SQ5 Sportback vyzerá skvele aj spredu: vďaka jednodielnej maske chladiča Audi Singleframe s voštinovou mriežkou, nárazníkom v špecifickom dizajne modelov S a výraznému tvaru otvorov pre prívod chladiaceho vzduchu s hliníkovým lemom. Dizajn prezentuje vizuálnu ľahkosť a vynikajúcu aerodynamiku.

Zadné OLED svetlá so špecifickým svetelným podpisom koncových svetiel

Vďaka voliteľným koncovým svetlám s inovatívnou technológiou OLED je Audi SQ5 Sportback jedinečným vozidlom. Na želanie sú k dispozícii tri rôzne dizajny svetelných podpisov koncových svetiel. V závislosti od režimu jazdy sa počas jazdy automaticky upraví aj charakter svetelného podpisu. Ďalšou prednosťou OLED sú jednotlivé segmenty s individuálnym ovládaním intenzity jasu2. Keď vozidlo stojí a zozadu sa k nemu priblíži iné vozidlo alebo účastník cestnej premávky na menej ako dva metre, všetky OLED segmenty sa automaticky intenzívne rozsvietia. Animácia prezentuje dynamický svetelný podpis zadných svetiel variant 3.

 

Svetelný podpis 1

Svetelný podpis 2

Svetelný podpis 3

Športové. Komfortné. Exkluzívne

Osvetlené prahové lišty s hliníkovými aplikáciami a nápisom S, ale aj sériové dekoračné aplikácie z matného česaného hliníka dodávajú interiéru charakter typický pre modely S. Športové sedadlá vpredu čalúnené voliteľnou jemnou kožou Nappa so znakom S na operadlách a s kosoštvorcovým prešívaním zvýrazňujú športový štýl vozidla.

Priestor pre variabilitu

Mimoriadne praktickým prvkom je operadlo zadného sedadla rozdelené na tri segmenty (40:20:40), ktoré sa dajú flexibilne sklopiť. Audi SQ5 Sportback ponúka v závislosti od nastavenia batožinový priestor s objemom od 500 do 1 470 litrov. V kombinácii s voliteľným komfortným kľúčom so senzorickým ovládaním dverí batožinového priestoru stačí pohyb nohou pod zadným nárazníkom, aby sa sériové dvere batožinového priestoru otvorili alebo zatvorili.

Poznámka: Animácia operadla zadného sedadla poskytuje perfektnú predstavu o veľkorysosti batožinového priestoru.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music4

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music4. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi Q5 Sportback3.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti Holoride7. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 
 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi9 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron8.

 

Audi SQ5

Kombinovaná spotreba1: 8,1-8,9 l/100 km Emisie CO₂1: 213-234 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.