Audi Logo

SQ7 SUV

 

Výkon

373

kW (507 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,1

s

Maximálny krútiaci moment

770

Nm

Audi SQ7 exteriér

Výkon s osobnosťou

Audi SQ7 SUV² zdôrazňuje svoj silný výkon športovým dizajnom. Veľký priestor s variabilnou koncepciou interiéru uľahčuje bežný život v mnohých situáciách.

 

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi SQ7 SUV v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Silný výkon

Pri Audi SQ7 SUV² nie sú športový zážitok z jazdy a vysoký komfort v rozpore. Vďaka inovatívnym technológiám podvozka, pohonu všetkých kolies quattro a silnému V8-valcovému motoru TFSI ponúka nielen skvelú dynamiku, ale aj vynikajúcu stabilitu na ceste.

Efektívny vzhľad

Audi SQ7 SUV2 robí dojem sivou perleťou Daytona3 a panoramatickou sklenenou strechou3. Impozantný vzhľad dotvárajú 22-palcové kolesá vrátane červených brzdových strmeňov.

Progresivita premenená na svetlo

Vďaka predným svetlometom HD Matrix LED³ s Audi lesorovým svetlom a digitálnym zadným svetlám s technológiou OLED³ máte na výber zo štyroch párov svetelných podpisov, ktoré vytvárajú expresívnu svetelnú animáciu. Zadné svetlá disponujú funkciou rozpoznania pri priblížení, ktorá aktivuje všetky segmenty OLED stojaceho vozidla, akonáhle sa k nemu priblížia účastníci cestnej premávky.

Na želanie až siedmi

Voliteľný tretí rad sedadiel³ ponúka priestor až pre sedem cestujúcich. Pre všetky zadné sedadlá sú k dispozícii úchyty ISOFIX pre ukotvenie detskej sedačky s funkciou Top Tether. Ak potrebujete využiť plný objem úložného priestoru až 1 921 litrov, stačí sklopiť druhý a tretí rad sedadiel³.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy¹⁶,³ v aplikácii myAudi¹³ a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus³ automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant¹⁰. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Jedinečné. S Audi exclusive17

Vytvorte zo svojho Audi SQ7 SUV inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive¹⁷. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

 

Audi Q7 SUV

Kombinovaná spotreba paliva1: 7,8–11,0 l/100 km emisei CO₂1: 204–251 g/km

Pre vozidlo sú dostupné len hodnoty spotreby a emisií podľa WLTP, nie podľa NEDC.