Audi Logo

Q7 SUV

 

Výkon až

250

kW (340 k)

Maximálny batožinový priestor (5 sedadiel) až

1 993

l

až 1 908 l (7 sedadiel)

Hmotnosť prívesu až

3 500

kg

Audi Q7

Všestranné vozidlo s ostrými líniami

Výkonný pohon quattro a športový dizajn, impozantné proporcie a priestor až pre sedem cestujúcich - Audi Q7 SUV zaujme silným výkonom a vysokou mierou všestrannosti.

Sila a elegancia exteriéru

Nové Audi Q7 SUV prezentuje svoje off-road gény klasickým dizajnom quattro a mohutnou líniou bokov. Športový vzhľad dotvára výrazná jednodielna maska chladiča Audi Singleframe, Audi kruhy v plochom 2D vzhľade a najmä dizajnové prvky výbavy S line2.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q7 SUV v interaktívnom 3D zobrazení.

Progresivita premenená na svetlo

Vďaka predným svetlometom HD Matrix LED2 a digitálnym zadným svetlám s technológiou OLED2 máte na výber zo štyroch párov svetelných podpisov, ktoré vytvárajú expresívnu svetelnú animáciu. Zadné svetlá disponujú funkciou rozpoznania pri priblížení6, ktorá aktivuje všetky segmenty OLED stojaceho vozidla, hneď ako sa k nemu priblížia účastníci cestnej premávky.

Na želanie až siedmi cestujúci

Voliteľný tretí rad sedadiel2 ponúka priestor až siedmim cestujúcim. Pre všetky zadné sedadlá sú k dispozícii úchyty ISOFIX pre ukotvenie detskej sedačky s funkciou Top Tether. Ak potrebujete využiť plný objem úložného priestoru až 1 908 litrov, stačí sklopiť druhý a tretí rad sedadiel2.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

 

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy9,2 v aplikácii myAudi8 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus2 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant5. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

 

Dynamicky všestranný

Audi Q7 SUV vám poskytne pocit slobody, suverénne napredovať. Vďaka športovému jazdnému výkonu, schopnostiam jazdy v terénne a ťažnej sile až 3,5 tony je neoceniteľne všestranným vozidlom.

Audi SQ7 SUV

Emisie CO₂ (kombinované1) v g/km: 272–290; spotreba paliva (kombinovaná1) v l/100 km: 12,0–12,7. Pre vozidlo sú dostupné len hodnoty spotreby a emisií podľa WLTP, nie podľa NEDC.