Audi Logo

Audi Service

Progres v každom detaile.

Neustále zdokonaľujeme naše produkty a servisné služby, aby sme vám ponúkli kvalitu a komfort zodpovedajúci značke Audi. Spoľahnite sa na autorizovaného servisného partnera Audi, pretože dokonale pozná vaše Audi a venuje pozornosť aj tým najmenším detailom. Aby vaša jazda bola bezstarostná a dorazili ste vždy bezpečne do cieľa.

Každý detail skontrolovaný. Každý okamih prežitý naplno.

Dôverujte partnerovi, ktorý venuje pozornosť aj tým najmenším detailom, pretože pozná vaše Audi najlepšie. Aby vaša jazda bola bezstarostná a dorazili ste vždy bezpečne do cieľa.

V autorizovaných servisoch Audi používame špeciálne náradie a prípravky vyvinuté priamo pre vaše Audi. Pri opravách používame výhradne Originálne diely Audi, ktoré sú identické s dielmi použitými pri výrobe vozidla. Len to zabezpečí zachovanie hodnoty vášho vozidla na tej najvyššej možnej úrovni.

Aby ste si zachovali i naďalej ten výnimočný pocit z momentu, keď ste prvýkrát dostali kľúče od vášho Audi.

Výhody opráv vášho vozidla v autorizovanom servise Audi

Zachovanie záruky Len u nás zostane záruka všetkých výrobcov zachovaná.

Kvalifikovaný servisný personál Dbáme na vzdelávanie a doplnkové školenia našich technikov vzťahujúce sa na konkrétne modely značky Audi.

Certifikované špeciálne náradie a prípravky Autorizované servisy Audi používajú špeciálne nástroje a vybavenie dielní, ktoré predpisuje výrobca kvôli odborným opravám. Mnohé z týchto prístrojov boli vyvinuté spolu s vozidlami a zaručujú napríklad presné nastavenia, rýchle vyhľadanie chyby a krátky čas potrebný na opravu a údržbu.

Výhody pre majiteľov starších vozidiel Zachovajte i naďalej čo najvyššiu hodnotu vášho Audi a dôverujte profesionálom. Pre majiteľov starších vozidiel pripravujeme atraktívnu ponuku benefitov. Aktuálnu ponuku nájdete v časti Akcie a špeciálne ponuky.

Audi connect - Servisný termín online Už nikdy nezabudnete na servisnú prehliadku vďaka službe Servisný termín online, ktorý umožňuje vozidlu automaticky posielať servisné údaje vášmu preferovanému servisnému partnerovi Audi. Služba musí byť aktivovaná v aplikácii myAudi. Následne sa zvolí preferovaný servisný partner Audi, ktorý vyhodnotí dôležité údaje vozidla online, pripraví sa na servis a dohodne stretnutie. Bližšie informácie o dostupnosti služby vo vašom vozidle vám poskytne váš servisný partner Audi.

Servisné služby pre vaše Audi.

Servisné úkony môže dnes ponúkať každý. To, za čo ste zaplatili ale často zistíte až neskôr. Len u autorizovaného servisného partnera Audi si môžete byť istí, že dostanete kvalitu originálu. Paleta servisných služieb je široká, a tak je vaše Audi vždy v tých správnych rukách.

Inšpekčný olejový servis

Náhradné vozidlo

Nonstop servis

Oprava laku a karosérie

Originálne výmenné diely Audi

Priamy príjem

Služba odvozu a dovozu

Umývanie a čistenie

Kontaktujte servisného partnera Audi

Ďalšie informácie a konkrétne ponuky získate u servisného partnera Audi.