Audi Logo
 
 

Presvedčí každou formou pohonu

Čisto elektrické, s hybridným pohonom alebo ako spaľovací motor: Der Audi A3 Sportback TFSI e ponúka jazdné režimy pre každú príležitosť.

Audi A3 Sportback TFSI e v číslach

Elektrický dojazd cca.

59-63

km*

Zrýchlenie (0–100 km/h)

6,8

s**

Systémový výkon

180

kW (245 k)**

*Kombinovaný dojazd na čisto elektrický pohon1 podľa WLTP, pre 16- až 18-palcové kolesá. **Spotreba paliva (kombinovaná1,2) v l/100 km: 1,1-1,6; spotreba elektrickej energie (kombinovaná1,2) v kWh/100 km: 14,5-14,9; emisie CO₂ (kombinovaná1,2) v g/km: 25-35.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A3 Sportback TFSI e v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Luxus, nemusieť si vybrať

Audi A3 Sportback TFSI e spája to najlepšie z dvoch svetov: S čisto elektrickým pohonom jazdí ticho a lokálne s nulovými emisiami. Napriek nízkej kulise hluku ponúka elektromotor výkonný pohon. Vďaka rekuperácii počas jazdy sa elektrická energia získava späť.

 

Jednoduché nabíjanie

Pre Audi A3 Sportback TFSI e sú k dispozícii rôzne možností nabíjania doma aj na cestách.

Dynamický a precízny

Audi A3 Sportback TFSI e je vizuálne kompaktné. Predným partiám dominuje široká šesťuholníková jednodielna maska chladiča Singleframe. Bočný prelis v tvare klinu prechádza od predných svetlometov až k zadným svetlám. Vozidlo tak pôsobí opticky dlhšie. Podbehy kolies sú výrazné a bočná línia karosérie dominantne vystupuje do priestoru.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy14 v aplikácii myAudi7 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus7,14 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant15. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

 
 

Audi A3 Sportback

Kombinovaná spotreba1: 4,3–7,8 l/100 km Emisie CO₂1: 108-178 g/km

Hodnoty spotreby a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.