Audi Logo

A3 allstreet

 
 
Audi A3 allstreet pohľad na predné partie zboku

Crossover so silným charakterom

Ste pripravený ísť novými cestami? Nové Audi A3 allstreet spája extrovertný dizajn s potešením z jazdy a vysokou mierou všestrannosti. Výrazné prvky off-road a jednodielna maska chladiča Audi Singleframe v osemuholníkovom dizajne zabezpečujú mohutný a nezameniteľný vzhľad.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A3 allstreet v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Univerzálne mestské vozidlo

Nové Audi A3 allstreet je všetko, len nie obyčajné. Osemuholníková jednodielna maska chladiča Singleframe s vlastnou štruktúrou, kontrastné dizajnové prvky v striebornom vyhotovení Selenit a robustné ochranné lišty off-road na bokoch – tu dizajn je oslavou nezávislosti.

Audi Application Store7 vo vašom Audi

Používajte veľký a neustále narastajúci výber obľúbených aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A3 Sportback9

Zažite digitalizáciu

Nechajte sa navigovať, komunikujte, získavajte informácie alebo si užívajte rozsiahlu ponuku systému infotainment - s navigáciou MMI plus s funkciou MMI touch1. Okrem iného ponúka široký výber služieb Audi connect1,3, ktoré vám otvárajú digitálny svet mobility.

Dynamická jazda

Nové Audi A3 allstreet je dostupné s výkonnými a účinnými pohonmi s výkonom od 110 kW. Vďaka ním zažijete potešenia z jazdy z jazdy a komfort na vysokej úrovni.

Priestor pre viac

Praktické na každodenné využitie, variabilné na voľný čas. Vďaka delenému operadlu zadných sedadiel1 v pomere 40 : 20 : 40 je nové Audi A3 allstreet mimoriadne flexibilným spoločníkom. Po úplnom sklopení operadiel sa objem batožinového priestoru dokonca zväčší z 380 na 1 200 litrov.

Intenzívny zážitok z hudby

Prémiový zvukový systém SONOS s 3D zvukom1 je dostupný pre Audi A3 allstreet ako voliteľná výbava. Pätnásť výkonných reproduktorov vrátane subwoofera zabezpečí pôsobivý hudobný zážitok. Brilantnú reprodukciu vysokých a nízkych tónov, ako aj plné basy si môžete naplno užiť.

Audi exclusive17

Vytvorte zo svojho Audi A3 allstreet inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy. Vyberte si z rôznych individuálnych lakovaní napríklad zelený odtieň Goodwood s perleťovým efektom.

Taký rozmanitý ako život

Audi originálne príslušenstvo18 ponúka množstvo možností, ako vylepšiť vaše Audi. Využite individuálne riešenia na mieru, ktoré zaujmú fascinujúcim dizajnom a vysokou funkčnosťou.

Audi A3 Sportback

Audi A3 Limuzína