Audi Logo
 
 
Audi A3 Sportback pohľad spredu

Zhmotnený pokrok

Progresívny dizajn a inovatívne technológie - Audi A3 Sportback.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A3 Sportback v interaktívnom 3D zobrazení.

Inovatívne technológie

Rôzne technológie a asistenčné systémy5 Audi A3 Sportback podporujú vodiča okrem iného pri vyhýbaní sa, akcelerovaní a brzdení. Citeľne zvyšujú komfort jazdy na dlhých cestách a v mestskej premávke.

Športový, exkluzívny, digitálny

O dynamiku v interiéri sa okrem iného postarajú športové sedadlá vpredu2 a stredová konzola s voliacou pákou s radením Shift by Wire - vo vozidlách s automatickou prevodovkou S tronic. Funkcia On-Street4,5 Parking zobrazuje v navigácii MMI plus2 okrem iného ľahko viditeľnú pravdepodobnosť nájdenia voľného parkovacieho miesta pozdĺž určitých ciest.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy2 v aplikácii myAudi6 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus2 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant8. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Emocionálny dizajn

Audi A3 Sportback s výraznými podbehmi kolies, širšou stopou a súvisle prechádzajúcou líniou na bokoch. V kombinácii so zväčšenou jednodielnou maskou chladiča Audi Singleframe s voštinovou mriežkou pôsobí Audi A3 Sportback atletickejšie ako kedykoľvek predtým.

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi6,7 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron11.

 
 

Audi A3 Limuzína

Kombinovaná spotreba1: 4,2-7,8 l/100 km Emisie CO₂1: 109-178 g/km

Hodnoty spotreby a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.