Audi Logo

A3 Sportback

 
Audi A3 Sportback Frontansicht

Emócie nadobudli podobu

Spoznajte nové Audi A3 Sportback s expresívnym dizajnom predných a zadných partií a dynamickou siluetou. S ním jazdíte digitálne a s plnou konektivitou.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A3 Sportback v interaktívnom 3D zobrazení.

Skrášľuje cestu

Vy rozhodnete, s aký lakovaním urobí nové Audi A3 Sportback dojem, napríklad so zelenou metalízou „District“².

 

Priestor pre viac

Praktické na každodenné využitie, variabilné na voľný čas. Vďaka delenému operadlu zadných sedadiel v pomere 40 : 20 : 40² je nové Audi A3 Sportback mimoriadne flexibilným spoločníkom. Po úplnom sklopení operadiel sa objem batožinového priestoru zväčší dokonca z 380 na 1 200 litrov.

Intenzívny zážitok z hudby

Prémiový zvukový systém SONOS s 3D zvukom² je dostupný pre Audi A3 Sportback ako voliteľná výbava. Pätnásť výkonných reproduktorov vrátane subwoofera zabezpečí pôsobivý hudobný zážitok. Brilantnú reprodukciu vysokých a nízkych tónov, ako aj plné basy si môžete naplno užiť.

Audi Application Store¹¹ vo vašom Audi

Používajte veľký a neustále narastajúci výber obľúbených aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

 

Zažite digitalizáciu

Nechajte sa navigovať, komunikujte, získavajte informácie alebo si užívajte rozsiahlu ponuku systému infotainment - s navigáciou MMI plus s funkciou MMI touch². Okrem iného ponúka široký výber služieb Audi connect²,³ ktoré vám otvárajú digitálny svet mobility.

 

Dynamika z každej perspektívy

Vyšší komfort alebo športové jazdné vlastnosti - vy rozhodujete, ako budete jazdiť s novým Audi A3 Sportback. Okrem toho vás pri jazde podporujú inteligentné asistenčné systémy¹,², zatiaľ čo technológia mild hybrid¹⁶ zabezpečuje rekuperáciu energie.

Audi exclusive¹⁸

Vytvorte zo svojho Audi A3 Sportback inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy. Vyberte si z rôznych individuálnych lakovaní napríklad červenú Shira metalíza.

 

Taký rozmanitý ako život

Audi originálne príslušenstvo¹⁹ ponúka množstvo možností, ako vylepšiť vaše Audi. Využite individuálne riešenia na mieru, ktoré zaujmú fascinujúcim dizajnom a vysokou funkčnosťou.

Audi A3 Limuzína.

Audi A3 allstreet.