Audi Logo
 
 
Audi A6 Avant

Rozhodne všestranné

Obchodné stretnutie alebo víkendový výlet - s Audi A6 Avant si nepretržite užívate suverénny vzhľad vďaka výbave S line vrátane nových dizajnových prvkov v predných a zadných partiách vozidla.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A6 Avant v interaktívnom 3D zobrazení.

Dynamika v každej línii

Plynulo klesajúca línia strechy a ploché D-stĺpiky Audi A6 Avant vytvárajú jedinečnú siluetu. Pohľad na zadné partie nadchne športovým strešným spojlerom a novo navrhnutým difúzorom v matnom tmavom chrómovom prevedení vrátane lišty v sivom odtieni Platinum.

Dokazuje svoju veľkosť

Optimalizovaná koncepcia priestoru Audi A6 Avant ponúka vodičovi a cestujúcim väčší priestor v oblasti nôh, hlavy a ramien, no súčasne si zachováva obvykle veľkorysý objem batožinového priestoru. Operadlá zadných sedadiel s otvorom na prepravu dlhých predmetov delené v pomere 40:20:40 môžete flexibilne sklopiť. S objemom batožinového priestoru až 1 680 litrov máte k dispozícii všetky možnosti.

Elegantný a intuitívny

V interiéri Audi A6 Avant je hlavným estetickým prvkom dizajnu redukcia. Takmer žiadne prepínače, málo tlačidiel - dotykové displeje MMI sú plne integrované do povrchu.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy11,3 v aplikácii myAudi11,10 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant8. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Technológia "mild hybrid":

Všetky motory v modeli A6 Avant sú vybavené technológiou "mild hybrid" od Audi, ktorá dokáže znížiť spotrebu paliva. Remeňom poháňaný generátor zapaľovania spolupracuje s lítium-iónovou batériou a vyrába dodatočnú energiu, ktorú využije na lepšiu akceleráciu, väčšiu účinnosť a vyšší komfort jazdy.

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi A6 Avant inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive8. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

 

Audi A6 Limuzína

Kombinovaná spotreba1: 5,3-6,7 l/100 km Emisie CO₂1: 138-176 g/km

Hodnoty spotreby paliva, spotreby elektrickej energie a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.