Audi Logo
 
 
Audi A6 Limuzína

Klasická krása s atletickými črtami

Audi A6 Limuzína s výbavou Advanced prezentuje športový vzhľad elegantnými prvkami od predných až po zadné partie: od jednodielnej masky chladiča Audi Singleframe v novej štruktúre až po zadný difúzor v novom dizajne.

Jasný postoj. Z každej perspektívy

Od širokej jednodielnej masky chladiča, cez bočné otvory pre prívod chladiaceho vzduchu s chrómovými lištami, až k subtílnym svetlometom - predné partie modelu A6 Limuzína zaujmú progresívnosťou hneď na prvý pohľad. Ostrejšie bočné línie s výrazným rozšírením blatníkov zdôrazňujú gény modelov quattro. Vonkajšie spätné zrkadlá sú umiestnené na bokoch dverí rovnako ako pri športových modeloch.

Priestor pre viac

Veľkoryso riešený interiér Audi A6 Limuzína vás bude rozmaznávať celou paletou komfortných prvkov, individuálne nastaviteľnou koncepciou ovládania a nízkou hladinou hluku.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A6 Limuzínu v interaktívnom 3D zobrazení.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy11, 3 v aplikácii myAudi11, 10 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus3 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant8. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Agilnejšie. Obratnejšie. Športovejšie

Sériové progresívne riadenie sa postará o silnú jazdnú dynamiku vďaka výrazne športovej charakteristike riadenia, ktorá v kombinácii s dynamickým riadením všetkých kolies3 zvyšuje agilitu a obratnosť vozidla. Voliteľné 21″ disky3 podčiarkujú dynamiku vozidla a súčasne vykazujú nižšiu úroveň hluku.

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi A6 Limuzína inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov z divízie Audi exclusive. Presne podľa vašich predstáv.

Pôsobivý svetelný zážitok

Základný model LED10 premieta Audi kruhy na vozovku a postará sa tak o jedinečnú prezentáciu.

 

Audi A6 Avant

Kombinovaná spotreba1: 5,4-6,7 l/100 km Emisie CO₂1: 143-176 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.