Audi Logo
 
 
Audi A8 interiér

Premium pri každej jazde

Vďaka svojmu výraznému dizajnu a inovatívnym technológiám vám Audi A8 ponúka pohodlný a fascinujúci zážitok z jazdy.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A8 v interaktívnom 3D zobrazení.

Komfort, ktorý vás pozýva nastúpiť

V interiéri nájdete materiály a precízne vypracovanie, ktoré prezentujú exkluzívny charakter. Voliteľné komfortné ergonomické sedadlá vpredu, zadné sedadlá s voliteľnými komfortnými opierkami hlavy a celková ambientná atmosféra vás kedykoľvek pozývajú na jazdu v prvej triede.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music6

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music6. Streamujte viac ako 90 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A8 60 TFSI e5.

Elegantný vzhľad

Audi A8 v sivej "Terra" metalíze s elegantnými dizajnovými prvkami prezentuje športovú eleganciu a exkluzivitu. Výrazné detaily na maske chladiča a nárazníkoch, ale aj dynamický oblúk strechy a nezameniteľná architektúra quattro sú pri tejto biznis limuzíne zjavné.

Presná. Dynamická. Jedinečná

Nechajte sa nadchnúť ďalšou generáciou technológie svetiel. Voliteľnými digitálnymi Matrix LED svetlometmi alebo voliteľnými zadnými OLED svetlami. Pri kúpe vozidla si môžete vybrať z dvoch svetelných podpisov zadných svetiel. V závislosti od jazdného režimu sa pri zastavenom vozidle prispôsobuje charakter podpisu.

A8 PA

A8 50 TDI quattro Hybr. Diesel/E / 3.0 l / 210 kW (286 PS) / Tiptronic 8 Gang brillantschwarz Räder "10-Y-Speichen-Evo" 9,0Jx21

  • Audi design selection pastellsilber
  • Bang & Olufsen Advanced Sound System
  • Lederausstattung Valcona Audi exclusive

A8 Lang PA

A8 60 TFSI quattro Lang Hybr. Benzin/E / 4.0 l / 338 kW (460 PS) / Tiptronic 8 Gang mythosschwarz metallic Räder "10-Y-Speichen-Evo" 9,0Jx21

  • Fondsitz-Paket Einzelsitze
  • Bang & Olufsen Advanced Sound System
  • Digitaler Matrix LED-Scheinwerfer

S8

S8 TFSI quattro Hybr. Benzin/E / 4.0 l / 420 kW (571 PS) / Tiptronic 8 Gang brillantschwarz Räder "10-Speichen-Stern" 9Jx21

  • Keramikbremsen
  • Bang & Olufsen Advanced Sound System
  • Fondsitz-Paket Einzelsitze (2+1 Sitze)
 

Vidieť a cítiť športový charakter

Podčiarknite športový charakter vášho Audi A8 s voliteľnou výbavou S line a dodajte mu dynamický charakter a výrazný dizajn.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od holoride9. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

S výbavou Audi exclusive10 bude ešte jedinečnejšie

Vytvorte z vášho Audi A8 unikát - rovnako jedinečné, ako ste vy sami - prostredníctvom výbavy Audi exclusive10. S vybranými dekórami, farebnou kožou a individuálnym lakovaním, ako aj s lakovaním s matným efektom zo širokej škály odtieňov. Presne tak, ako chcete.

Tak rozmanité ako život

S originálnym príslušenstvom Audi11 sa z vašej biznis limuzíny stane všestranné vozidlo. Pomocou technických funkcií a optických akcentov ju ľahko prispôsobíte novým potrebám. Znova a znova.

 
 

Audi A8 L

Audi S8