Audi Logo
 
 
Audi A8 L interiér

Výnimočný voľný priestor

Audi A8 L ponúka komfortný a extra veľký interiér s vysokým komfortom sedenia vzadu.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A8 L v interaktívnom 3D zobrazení.

Skutočná veľkosť vychádza zvnútra

Audi A8 L má exkluzívny a predĺžený vnútorný priestor so zvlášť vysokým komfortom sedenia. S voliteľným individuálnym komfortným ergonomickým sedadlom s relaxačnou funkciou vzadu za spolujazdcom máte k dispozícii takmer ideálne miesto na prácu a relax na cestách.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music5

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music5. Streamujte viac ako 90 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A8 60 TFSI e4.

Myslíte vo veľkom

Audi A8 L v modrej "Firmament" metalíze stelesňuje mimoriadne veľkorysý priestor, viac miesta pre hlavu a nohy. Dlhší rázvor a väčšie dvere - dizajn prémiovej triedy.

Presná. Dynamická. Jedinečná

Nechajte sa nadchnúť ďalšou generáciou technológie svetiel. Voliteľnými digitálnymi Matrix LED svetlometmi alebo voliteľnými zadnými OLED svetlami. Pri kúpe vozidla si môžete vybrať z dvoch svetelných podpisov zadných svetiel. V závislosti od jazdného režimu sa pri zastavenom vozidle prispôsobuje charakter podpisu.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od holoride8. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

S výbavou Audi exclusive9 bude ešte výnimočnejšie

Vytvorte z vášho Audi A8 L unikát - rovnako jedinečné, ako ste vy sami - prostredníctvom výbavy Audi exclusive9. S vybranými dekórami, farebnou kožou a individuálnym lakovaním, ako aj s lakovaním s matným efektom zo širokej škály odtieňov. Presne tak, ako chcete.

Tak rozmanité ako život

S originálnym príslušenstvom Audi10 sa z vašej biznis limuzíny stane všestranné vozidlo. Pomocou technických funkcií a optických akcentov ju ľahko prispôsobíte novým potrebám. Znova a znova.

 

Audi A8 L

Audi S8