Audi Logo
 
 
Audi S8 pohľad na zadné partie

S ako športový temperament

S Audi S8, biznis limuzínou v jej najšportovejšej podobe, sa dostanete do cieľa rýchlo a uvoľnene.

 

Audi S8 v číslach

Výkon

420

kW (571 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

3,8

s

Max. krútiaci moment

800

Nm

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi S8 v interaktívnom 3D zobrazení.

 

S ako štýlový ambientný charakter

Športový vzhľad interiéru Audi S8 zabezpečujú prvky špecifické pre modely S a exkluzívne materiály.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music4

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music4. Streamujte viac ako 90 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A8 60 TFSI e3.

Presná. Dynamická. Jedinečná

Nechajte sa nadchnúť ďalšou generáciou technológie svetiel. Voliteľnými digitálnymi Matrix LED svetlometmi alebo voliteľnými zadnými OLED svetlami. Pri kúpe vozidla si môžete vybrať z troch svetelných podpisov zadných svetiel. V závislosti od jazdného režimu sa pri zastavenom vozidle prispôsobuje charakter podpisu.

S ako športová jazda

Nové Audi S8 zaujme maximálnym krútiacim momentom 800 Nm a výkonom 420 kW (kombinovaná spotreba paliva: 10,7 l/100 km; kombinované emisie CO₂: 245 g/km). Zažite výkon, ktorého jazdná dynamika hľadá seberovného.

S výbavou Audi exclusive8 bude ešte výnimočnejšie

Vytvorte z vášho Audi S8 unikát - rovnako jedinečné, ako ste vy sami - prostredníctvom výbavy Audi exclusive8. S vybranými dekórami, farebnou kožou a individuálnym lakovaním, ako aj s lakovaním s matným efektom zo širokej škály odtieňov. Presne tak, ako chcete.

Tak rozmanité ako život

S originálnym príslušenstvom Audi9 sa z vašej biznis limuzíny stane všestranné vozidlo. Pomocou technických funkcií a optických akcentov ju ľahko prispôsobíte novým potrebám. Znova a znova.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od holoride7. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 
 

Audi A8

Audi A8 L