Audi Logo
 

Vysoký výkon v číslach

Výkon

294

kW (400 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,5

s

Max. krútiaci moment

480

Nm

 
 

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi RS Q3 v interaktívnom 3D zobrazení.

Zbohom nuda

S legendárnym 2,5-litrovým motorom TFSI s piatimi valcami a športovým podvozkom RS plus s reguláciou tlmičov3 sa každá jazda zmení na dobrodružstvo a jazdná dynamika a stabilita sa zvýšia. O efektívne spomalenie sa postará brzdový systém RS s brzdovými strmeňmi v čiernej alebo červenej farbe2, ako aj na keramický brzdový systém RS2 s brzdovými strmeňmi v antracitovo sivom, červenom alebo modrom prevedení.

Tvorí svoje vlastné pravidlá

Originálny dizajn Audi RS Q3 zaujme výkonom, ktorý je zrejmý na prvý pohľad. Zadné partie Audi RS Q3 zvýrazňuje nárazník špecifický pre modely RS so zadným difúzorom a športový výfukový systém RS2 s veľkými oválnymi koncovkami výfuku a lesklými čiernymi akcentmi, ako aj špecifický strešný spojler RS. Nárazník RS v spojení s lesklou čiernou jednodielnom maskou chladiča Singleframe dodáva predným partiám vozidla dynamický vzhľad. Rozšírené podbehy kolies v kombinácii s 21-palcovými diskami z ľahkej zliatiny2 sú výnimočné vo svojej modelovej triede.

Žiadna šanca pre kompromisy

Dynamický dizajn plynulo prechádza do interiéru Audi RS Q3.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy2,4 v aplikácii myAudi4,5 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus2 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant12. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Priestor pre všetko možné

Miesto si tu nájde až päť osôb. Zadné sedadlá sa dajú sériovo pozdĺžne posúvať o 150 milimetrov a meniť sklon v siedmich stupňoch. Na prepravu väčších predmetov sa dá batožinový priestor zväčšiť z 530 litrov až na 1 525 litrov tým, že sklopíte operadlá zadných sedadiel.

Audi exclusive

Vytvorte zo svojho Audi RS Q3 inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive7. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

 

Audi RS Q3 Sportback

Kombinovaná spotreba1: 9,6-10,3 l/100 km Kombinované emisie CO₂1: 218-234 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies. Upozornenie: Lak karosérie je k dispozícii len ako voliteľné individuálne lakovanie z divízie Audi exclusive.