Audi Logo
 
 

Dobrý dôvod predĺžiť si cestu

Charakteristické prvky špecifické pre modely RS prispievajú k celkovému atletickému dizajnu kompaktného SUV kupé crossover. Výkon je postoj.

 

Audi RS Q3 Sportback v číslach

Výkon

294

kW (400 k)

Zrýchlenie (0–100 km/h)

4,5

s

Max. krútiaci moment

480

Nm

 

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi RS Q3 Sportback v interaktívnom 3D zobrazení.

Viac impulzov za sekundu

Legendárny 2,5-litrový motor TFSI s piatimi valcami a športovým podvozkom RS premenia každú zákrutu na senzáciu. Audi RS Q3 Sportback je vybavené progresívnym riadením špecifickým pre modely RS pre presné definovanie smeru jazdy a zvýšenie jazdného komfortu. Voliteľné adaptívne pruženie so systémom Audi drive select7 okrem toho zvyšuje jazdnú dynamiku a stabilitu jazdy. Oceľová brzdová sústava RS s brzdovými strmeňmi v čiernom a červenom vyhotovení sa postará o efektívne spomalenie – rozhodnúť sa môžete aj pre voliteľné keramické brzdy s brzdovými strmeňmi v červenom7 prevedení.

Elegantné a športové

Pre Audi RS Q3 Sportback je charakteristická silueta modelov kupé s plynule klesajúcou líniou strechy.

Nekompromisné aj v interiéri

Interiér Audi RS Q3 Sportback zaujme svojím dynamickým dizajnom do najmenších detailov rovnako ako jeho exteriér. Počnúc multifunkčným športovým koženým dole zrezaným volantom RS s funkciou radenia, dekoračnými antracitovými hliníkovými aplikáciami "race" - voliteľne v prevedení čierneho klavírového laku7 alebo karbónu7 - až po športové sedadlá RS čalúnené jemnou kožou Nappa s voštinovým prešívaním špecifickým pre modely RS, integrovanými opierkami hlavy a špecifickými reliéfmi RS na operadlách. Športový charakter môžete na želanie vylepšiť prostredníctvom voliteľných dizajnových balíkov RS červená7 alebo modrá, ktoré interiéru dodávajú viac akcentov.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy v aplikácii myAudi8,9 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant10. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Flexibilné cestovanie

Miesto si tu nájde až päť osôb. Zadné sedadlá sa pritom dajú sériovo pozdĺžne posúvať o 150 milimetrov a sklon operadla meniť v siedmich stupňoch. Na prepravu väčších predmetov sa dá batožinový priestor zväčšiť z 530 litrov na až 1 400 litrov tým, že sklopíte operadlá zadných sedadiel.

Jedinečný. S Audi exclusive6

Vytvorte zo svojho Audi RS Q3 Sportback inšpiratívny unikát s vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov z divízie Audi exclusive6. Napríklad v exteriéri s individuálnym lakovaním Audi exclusive6 vo fialovej „Samt“ odtieni.

Audi RS Q3

Kombinovaná spotreba1: 9,6-10,3 l/100 km Kombinované emisie CO₂1: 217-234 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies. Upozornenie: Lak karosérie je k dispozícii len ako voliteľné individuálne lakovanie z divízie Audi exclusive.