Audi Logo
 
 
 Audi Q5 Sportback

Nanovo definované SUV

Audi Q5 Sportback kombinuje silný výkon SUV s vysokou úrovňou všestrannosti.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q5 Sportback v interaktívnom 3D zobrazení.

Každá jazda je dizajnovým zážitkom

Dizajn Audi Q5 Sportback zaujme svojím dynamickým a sebavedomým charakterom. Voliteľná výbava S line dodáva vozidlu ďalšie, športové akcenty.

Zadné OLED svetlá so špecifickým svetelným podpisom koncových svetiel

Rozdelenie voliteľných OLED na malé, individuálne ovládateľné segmenty s trojrozmerným usporiadaním ponúka nové možnosti svetelných scén. Pri kúpe vozidla si môžete vybrať z troch rôznych dizajnov svetelných podpisov koncových svetiel pre väčšiu personalizáciu vozidla. V závislosti od režimu jazdy sa počas jazdy automaticky upraví aj charakter svetelného podpisu. Voliteľné koncové svetlá s inovatívnou technológiou OLED reagujú na približujúce sa vozidlá2. Keď vozidlo stojí a zozadu sa k nemu priblíži iné vozidlo alebo účastník cestnej premávky na menej ako dva metre, všetky OLED segmenty sa automaticky intenzívne rozsvietia. Animácia prezentuje dynamický svetelný podpis zadných svetiel variant 1.

 

Svetelný podpis 1

Svetelný podpis 2

Svetelný podpis 3

Strhujúca jazdná dynamika

Audi Q5 Sportback zaujme spontánnym, dynamickým zrýchlením a agilnými jazdnými vlastnosťami. Vozidlo je štandardne vybavené pohonom všetkých kolies quattro s technológiou ultra, ktorý nepretržite sleduje jazdnú situáciu a podľa potreby zabezpečuje rozdelenie hnacej sily medzi jednotlivé kolesá. Vďaka tomu zažijete precízne jazdné vlastnosti a športové riadenie s dôrazom na zadný pohon. Potešenie z jazdy podľa vašich individuálnych potrieb zabezpečí systém regulácie jazdnej dynamiky Audi drive select, ktorý ponúka možnosť nastaviť želanú charakteristiku vozidla pomocou rôznych dostupných jazdných režimov. Voliť môžete medzi väčšou dávkou dynamiky, komfortu alebo individuálnou kombináciou.

Interiér: praktický a funkčný

Kombinácia veľkosti, výkonu a funkčnosti charakterizuje nové Audi Q5 Sportback. Vysoká poloha sedenia poskytuje dobrý prehľad v premávke. Jeho horizontálne línie podporujú dojem širokého priestoru a komfortu. Po celej šírke palubnej dosky prechádza trojrozmerná aplikácia.

Streamovanie obľúbenej hudby pomocou integrovanej služby Apple Music5

Užite si dokonalý hudobný zážitok v aute so službou Apple Music5. Streamujte viac ako 100 miliónov skladieb plynule a bez reklám - priamo z vášho MMI. Vyhľadajte si svoje obľúbené skladby a objavte ešte viac hudby, ktorú si zamilujete. Vyberte si z troch medzinárodných rozhlasových staníc, ktoré hrajú aktuálne hity, klasiku a country hudbu. Okrem toho máte prístup k svojej osobnej hudobnej knižnici a vyhľadávať môžete podľa interpreta, skladby, albumu a zoznamu skladieb.

Audi exclusive

Urobte so svojho Audi Q5 Sportback inšpiratívny unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive7. S vybranými dekormi, farebnou kožou a individuálnym lakovaním zo širokej ponuky farebných odtieňov. Presne podľa vašich predstáv.

Audi originálne príslušenstvo

Audi originálne príslušenstvo9 vám ponúka celé spektrum možností na vylepšenie vášho Audi Q5 Sportback o ďalšie aspekty. Napríklad s balíkom výbavy Style off-road, stúpačkami alebo rôznymi kolesami.

Ponorte sa do virtuálneho sveta

Posaďte sa na zadné sedadlá, nasaďte si okuliare na virtuálnu realitu a vychutnajte si nevšedný zážitok. Audi prináša do vášho vozidla zábavu vo virtuálnej realite od spoločnosti Holoride6. Táto inovatívna technológia spája virtuálny svet s pohybmi vozidla počas jazdy. Keď Audi prechádza zákrutou, cítite to na zadnom sedadle. Zmenu smeru však vnímate aj vizuálne, napríklad keď vesmírna loď zobrazená trojrozmerne v okuliaroch preletí zákrutou.

 

Functions on Demand

So službou Functions on Demand vám Audi ponúka ešte väčšiu flexibilitu pri výbere výbavy. Mnohé funkcie môžete kedykoľvek doplniť. Aplikácia myAudi11 umožňuje intuitívny a rýchly výber funkcií.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi e-tron10.

 

Audi Q5

Kombinovaná spotreba1: 5,6-9,7 l/100 km Emisie CO₂1: 147-238 g/km

Hodnoty spotreby paliva a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.