Audi Logo

Q7 SUV TFSI e

 

Elektrický dojazd (kombinovaný)

80–84

km³

Zrýchlenie (0–100 km/h)

5,0

s¹³

Systémový výkon

360

kW¹³

Audi Q7 TFSI e bočný pohľad na zadné partie

Žiaduco estetické a nákazlivo efektívne

Audi Q7 TFSI e s plug-in hybridným pohonom víťazí pri zrýchlení a šetrí pri palive. Zažite estetiku, prvotriedny komfort a vynikajúce jazdné výkony.

Luxus, nemusieť si vybrať

Audi Q7 TFSI e spája to najlepšie z dvoch svetov: S čisto elektrickým pohonom jazdí ticho a lokálne s nulovými emisiami. Napriek nízkej hlučnosti ponúka elektromotor výkonný pohon. Vďaka rekuperácii počas jazdy získava vozidlo elektrickú energiu späť.

 

Elegantné a pôsobivé

Balík vybavenia „optikpaket“ black plus8 s Audi kruhmi vpredu a vzadu v antracitovo sivej farbe dodáva Audi Q7 SUV TFSI e športový charakter. Lakovanie v striebornej metalíze8 Satelit a čierne kryty vonkajších spätných zrkadiel8 zabezpečujú sofistikovaný vzhľad.

Progresivita premenená na svetlo

Vďaka predným svetlometom HD Matrix LED s laserovým svetlom Audi8 a digitálnym zadným svetlám s technológiou OLED8 máte na výber zo štyroch párov svetelných podpisov, ktoré vytvárajú expresívnu svetelnú animáciu. Zadné svetlá disponujú funkciou rozpoznania pri priblížení14, ktorá aktivuje všetky segmenty OLED stojaceho vozidla, hneď ako sa k nemu priblížia účastníci cestnej premávky.

Variabilný a funkčný

Veľkorysý interiér ponúka dostatok miesta pre päť osôb. Okrem toho je batéria elektromotora integrovaná pod batožinovým priestorom tak úsporne, že po sklopení operadiel zadných sedadiel ponúka batožinový priestor objem 1 863 litrov.

Audi Application Store vo vašom Audi

Používajte výber populárnych aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi SQ8 SUV10.

 
 
 

Pripravené na akúkoľvek jazdnú situáciu

Či už ide o vyššiu jazdnú dynamiku alebo rozumnú účinnosť, zábavu v teréne alebo ťahanie prívesu s hmotnosťou až 3,5 tony. Audi Q7 SUV TFSI e zaujme svojím hybridným pohonom a výnimočným výkonom.

 

Audi SQ7 SUV