Audi Logo

Q6 SUV e-tron

Dojazd až

625

km1

Dojazd

255

km

nabitý za 10 min.2

Nabitie z 10% až do 80% za ca.

21

min.2

s maximálnym nabíjacím výkonom DC až 270 kW2

 
Audi Q6 e-tron pohľad do interiéru

Elektrické. A plné skvelých detailov

Audi Q6 e-tron⁵ posúva elektromobilitu Audi na ďalšiu úroveň. Prémiové SUV zaujme vynikajúcim elektrickým výkonom, progresívnym dizajnom a digitálnym interiérom.

 

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi Q6 SUV e-tron v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Výkon až

285

kW

podľa globálnej technickej normy OSN (UN-GTR.21)

Zrýchlenie (0-100 km/h) v režime Launch Control až

5,9

s3

Kapacita batérie (netto)

94,9

kWh4

Elektrizujúci výkon

Srdcom vozidla je v spodnej časti naplocho integrovaná 800 V18 lítium-iónová batéria s pôsobivým výkonom - pri nabíjaní aj počas jazdy. Môžete sa tešiť na efektívne a rýchle nabíjanie19 a výkon až 285 kW.

Progresívny dizajn interiéru

Objavujte nový dizajn prvkov interiéru hore aj dole - od čalúnenia dverí cez palubnú dosku až po stredovú konzolu. Rozmiestnenie ovládacích prvkov je rovnako prehľadné.

Audi Application Store20 vo vašom Audi

Používajte veľký a neustále narastajúci výber obľúbených aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

 

Prelomový e-dizajn

Progresívny dizajn vozidla spája elektrický výkon a prestíž. Charakterizujú ho maskulínne proporcie, invertovaná jednodielna maska chladiča Singleframe v predných partiách vozidla a výplne na bokoch, ktoré odkazujú na batériu v podlahe vozidla.

Pripravený na bežný život

Audi Q6 e-tron5 zaujme svojou ťažnou silou 2 400 kg a veľkorysým priestorom - od širokého spektra odkladacích priestorov cez batožinový priestor pod prednou kapotou až po flexibilne využiteľný batožinový priestor.

Univerzál s e-výkonom

Nastúpte a vyskúšajte si plynulé zrýchlenie Audi Q6 e-tron5. Jeho elektrický výkon podporujú asistenčné systémy15 a mnohé jazdné režimy. Adaptívne vzduchové pruženie6 zabezpečuje ešte väčší jazdný komfort a dynamiku jazdy.

edition one6

Sivá Magnet alebo modrá metalíza Ascari, tieto dva modely edition one6 prezentujú nové Audi Q6 e-tron5 s vizuálne špeciálnymi prvkami vybavenia, ako je dizajn S line, maska chladiča vo farbe karosérie, 21-palcové disky, červené brzdové strmene, svetlomety Matrix LED plus, zatmavené, zadné LED svetlá pro a exteriér balík vybavenia black.

Audi exclusive22

Vytvorte zo svojho Audi Q6 e-tron5 unikát, rovnako jedinečný ako Vy sami – vďaka Audi exclusive22.

 

Také všestranné ako život

S originálnym príslušenstvom Audi23 sa vaše vozidlo stane absolútne všestranným. Vďaka technickým funkciám a vizuálnym akcentom ho môžete ľahko prispôsobiť novým potrebám. Znova a stále nanovo.