Audi Logo

A3 Limuzína

 
Audi A3 Limuzína bočný pohľad

Skrášľuje cestu

Elegantná silueta a výrazný dizajn predných a zadných partií vzbudzujú emócie. Nová Audi A3 Limuzína vám na cestách zabezpečí digitálne funkcie a plnú konektivitu.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A3 Limuzína v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Na prvom dojme záleží

Vy rozhodnete, s aký lakovaním urobí nové Audi A3 Limuzína dojem, napríklad s červenou metalízou „Progressiv“².

Priestor pre viac

Praktické na každodenné využitie, variabilné na voľný čas. Vďaka delenému operadlu zadných sedadiel v pomere 40 : 20 : 40² je nové Audi A3 Limuzína mimoriadne flexibilným spoločníkom. Objem batožinového priestoru za druhým radom sedadiel je 425 litrov.

Intenzívny zážitok z hudby

Prémiový zvukový systém SONOS s 3D zvukom² je dostupný pre Audi A3 Limuzína ako voliteľná výbava. Pätnásť výkonných reproduktorov vrátane subwoofera zabezpečí pôsobivý hudobný zážitok. Brilantnú reprodukciu vysokých a nízkych tónov, ako aj plné basy si môžete naplno užiť.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A3 Sportback.

Audi Application Store6 vo vašom Audi

Používajte veľký a neustále narastajúci výber obľúbených aplikácií, ako je Spotify alebo YouTube, priamo v systéme MMI vášho vozidla - bez nutnosti použitia smartfónu.

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A3 Sportback8.

Zažite digitalizáciu

Nechajte sa navigovať, komunikujte, získavajte informácie alebo si užívajte rozsiahlu ponuku systému infotainment - s navigáciou MMI plus s funkciou MMI touch2. Okrem iného ponúka široký výber služieb Audi connect2,4, ktoré vám otvárajú digitálny svet mobility.

Dynamika z každej perspektívy

Vyšší komfort alebo športové jazdné vlastnosti - vy rozhodujete, ako budete jazdiť s novým Audi A3 Limuzína. Okrem toho vás pri jazde podporujú inteligentné asistenčné systémy1,2, zatiaľ čo technológia mild hybrid12 zabezpečuje rekuperáciu energie.

Audi exclusive¹⁴

Vytvorte zo svojho Audi A3 Limuzína inšpiratívny unikát, ktorý bude rovnako jedinečný ako vy. Vyberte si z rôznych individuálnych lakovaní napríklad zelenú Java metalízu.

Taký rozmanitý ako život

Audi originálne príslušenstvo15 ponúka množstvo možností, ako vylepšiť vaše Audi. Využite individuálne riešenia na mieru, ktoré zaujmú fascinujúcim dizajnom a vysokou funkčnosťou.

Audi A3 Sportback

Audi A3 allstreet