Audi Logo
 
 
Audi A3 Limuzína bočný pohľad na predné partie

Zhmotnený pokrok

Audi A3 Limuzína disponuje plnou digitálnou konektivitou - od systému infotainment až po asistenčné systémy.

Rýchly konfigurátor

Kombinujte spolu rôzne laky a kolesá a zažite Audi A3 Limuzína v interaktívnom 3D zobrazení.

 

Inovatívne technológie

Rôzne technológie a asistenčné systémy11 Audi A3 Limuzíny podporujú vodiča okrem iného pri vyhýbaní sa, akcelerovaní a brzdení. Citeľne zvyšujú komfort jazdy na dlhých cestách a v mestskej premávke.

Infotainmentsysteme

Koncept ovládania a systémy infotainment

Audi A3 Limuzína disponuje intuitívnym ovládaním voliteľného navigačného systému MMI plus s dotykovou plochou MMI touch (12). Vďaka digitálnemu prístrojovému panelu Audi virtual cockpit plus (12) a head-up displeju (9), (12) sa ďalšie informácie zobrazujú priamo v zornom poli vodiča. Štandardný 10,1-palcový farebný dotykový displej MMI je integrovaný do lesklého čierneho povrchu.

Osobné namiesto obyčajného

Fascinujúce fotografie alebo známi filmoví hrdinovia: jednoducho si vyberte obľúbenú fotografiu v časti témy7, 12 v aplikácii myAudi7 a uložte si ju ako pozadie v systéme MMI. Nádherný efekt: balík ambientného osvetlenia plus12 automaticky prispôsobí náladové osvetlenie podľa motívu

Poznámka: Obrázok prezentuje Audi A6 Avant13. Pozadie v MMI: © Thomas Hoepker - Magnum Photos

Na prvom dojme záleží

Nová široká maska chladiča Audi Singleframe s výraznou voštinovou mriežkou upúta pozornosť na prvý pohľad. Súvislý prelis prechádzajúci až do zadných dverí na boku zvýrazňuje dĺžku modelu Audi A3 Limuzína. Široká stopa dodáva vozidlu športový charakter.

 

Audi A3 Sportback

Kombinovaná spotreba1: 4,3-7,8 l/100 km Emisie CO₂1: 108-178 g/km

Hodnoty spotreby a emisií CO₂ závisia od zvolenej sady pneumatík/kolies.